www.sudzibas.lv RPR Būve Slikta darbu kvalitāte, mānīšanās

RPR Būve - Slikta darbu kvalitāte, mānīšanās

Šī nav sūdzība, bet drīzāk atsauksme.
RPR būve Riharda Paulīša vadībā ir gadījuma rakstura brigāde ar ko nevajadzētu saistīties vismaz jautājumos par jebkādu būvniecību. Labāk kaut vai dariet visu paši, būs ātrāk, noteikti lētāk un nekādā gadījumā sliktāk.
Norunas un termiņi viņiem neeksistē, viņu izpratne par kvalitāti un darbu organizāciju ir vismaz 50 gadus aizkavējusies vēsturē, praktiski nekas netiek izdarīts laikā, vienmēr ir nepārvarami šķēršļi un apstākļi, kas neļauj viņiem strādāt... Ja jums ko vajag, viņi nav sasniedzami ne ar zvaniem, ne e-pasteim, ne īsziņām... bet, lai paprasītu naudu no jums visi sakaru līdzekļi pēkšņi strādā un tiek lietoti maksimāli intensīvi.
Ja nu tomēr esat kļūdījušies un piekrituši viņu pakalpojumiem, nekādā gadījumā nedrīkst maksāt kaut vai 1 eur avansā!. Visus materiālus jāpērk un jāatved pašam, būs daudz ātrāk, drošāk un pareizais daudzums pareizā kvalitātē. Par darbu garantiju aizmirstiet, ja nu vienīgi neaizturat ievērojamu daļu no kopējā maksājuma ...

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes