Rover serviss Brīvības gatve 455 - neprofesionāli darbinieki

Aizvedu savu mašīnu labot uz šo vietu ar lūgumu nomainīt Land Rover aizmugurējās bukses un sataisīt kompresoru.
"Meistars" aleksandrs piezvanīja un teica, ka buksēm nav ne vainas, lai gan vairākās vietas atzina tie šo kā vainu pie riepu noēšanas.
Tā vietā viņš iepārdeva bez čeka it kā mazlietotas riepas un tas uzlika.
Teica, lai braucot uz uz savirzi, jo pats tomēr nevarēšot, kaut gan bijām sarunājuši sagatavot mašīnu, lai varu iziet skati. Protams, savirzi nevar sataisīt, ja bukses pilnīgi nav lietojamas. Uz manu zvanu galvenais servisā atbildēja, lai es braucu vēlreiz un maksāju par darbu un par buksēm dubultu cenu nekā tās maksā.Turklāt riepas man noteikti nebija vajadzīgas, jo arī šīs man būs noēstas, jo bukses nav salabotas. Tātad man tās nemaz nevadzēja.
Tāpat arī galvenais:D teica, ka, ja gribu čeku , tad vēl jāmaksā PVN.
Jautājiet vienmēr šiem " profiņiem" vai cena ir ar PVN vai bez. Un meistari ir patiešām neprofesionāli, ja norādot uz to , kas jāremontē, pat to nevar izdarīt.
Attieksme drausmīga, serviss nekāds, pakalpojums nederīgs, nauda izmesta un čeka nav.

P

E Edgars1970 13.09.2018

Tas pats arī man bija,smadzenu čakarēšana,neprofisianali darbinieki.