Ropažu Novada Dome - Slikts serviss

Labdien! Raksta jums no dreiliniem, Brunavu ielas iedzīvotāi. Mūsu ciematā atrodās 11 dzīvojamās mājas. Mēs jau 10 gadus ēsam nodokļu maksātāi, bet ēsam spiesti dzīvot kā 90-tajos gados laukos. Dome ir dalīJusi dreiliņus divās daļās-no vienas ceļa puses ir visas komunikācijas (apgaismojums, udens vads, kanalizācija, asfalts) , bet no otrās ceļa puses nav nekā. Lai tiktu līdz pieturai un braukt uz darbu mums javeic kvestu-pilnajā tumsā mums jāiet caur krūmiem pa zāli, kuru pļauj vienu reizi sezonā.
Mūsu ciematānav pat ugunsdzēšamā hidranta (kad šogad aizdegās elektriskais stabs bīja cerības tikai uz saviem spēkiem) , jo ugunsdzēšamai mašīnai nebūtu kur ņemt ūdeni.
Līdzi ar to dome uzcēla sev jaunu ēku, restaurē pašvaldības policijas ēku, izveidoja asfaltētu velobraucēja celiņu no Ulbrokas līdz pļavniekiem, sporta laukumu pie ēzera un tagat veido velodromu pašā ēzera krastā.
Lūdzu pievērsiet uzmanību šai sūdzībai, lai domes valde darītu kaut ko priekš mūsu ciemata.
Ar cieņu brunavu ielas iedzīvotāi.

I

Komentāri (12)

J jumiks 21.09.2023

jums drīz būs atkritumu dedzināšanas rūpnīca, tad varēsiet baudīt.

J Jureta 21.09.2023

Jāraksta pašai domei, jo te neviens nepalīdzēs.

Tas ir bezcerīgi!

Arābs Hasans Marija tur vada...

Veronika Rudzinska 21.09.2023

Arābs ir transgenders? Hasans vai Marija? Vai kopā? :D

KOPĀ! Linda Hassan Merija!

Veronika Rudzinska 21.09.2023

Ar cieņu brunavu ielas iedzīvotāi. - Tas nav ar cieņu. Ar cieņu, būtu bez kļūdām: tekstu pārbaudītu, pirms publicēšanas, un koriģētu.

I Ina 33 22.09.2023

Es rakstu lai labotu situaciju,nevis lai man kāds uzrāda uz manām kļūdām.Ja jūs pec tautības būtu poliete diez via jūs rakstītu korrektāk par mani un kauns jums uzrādot uz to !

Ina 33! Не обращайте внимание: это мужик, да ещё неадекватный!

Veronika Rudzinska 21.09.2023

Lai tiktu līdz pieturai un braukt uz darbu mums javeic kvestu-pilnajā tumsā mums jāiet caur krūmiem pa zāli, kuru pļauj vienu reizi sezonā. - es kādreiz gāju pa to vietu, par ko rakstat. Var apiet. Neviss caur pļāvu iet.

I Ina 33 22.09.2023

Appiet var tikai pa ceļu -Labs piedāvājums !

I Ina 33 22.09.2023

Pašai domei mēs kolettīvi jau rakstījām,bet situācija nemainās.Paldies !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes