J jana 23.01.2011

ja beztabu radija ka nozaga tak tur visur rada gabali sez anna, minna un sarmite ari, un mums ubagiem nav nauda, budzeta nav paredzets zagli mes jus barojam bet jus mums kozat roka.

V Vilis 23.01.2011

Ja asvalts piemajas un jauna masina luk, kur musu nozagta nauda svoloci nebalsos.

V vija 23.01.2011

Tad kad ar plikam pakalm kopa macijamies, tad pieci rubli bija nauda, tagad Ropazu dome pat nepazini lai ta butu nu nu, cik tu talu aizleksi, sausinus tev aiznesisu Ont. Ar cienu.

1 123 24.01.2011

klusesana zelts

E ehe 26.01.2011

gaidam!

R rita 26.01.2011

ceki kur ?

E es 30.01.2011

nejau tik maz vairaki miljoni valsts kontrole konstateja.Var izlasit ierakstot google [ropazu novada ropazi sudzibas]

Z Zinaida 31.01.2011

Avtor etoi zalobi Marija Zeltina, potesite jejo, i daite ei rabotu, ctob ne gavkala na vas po vsemu internetu.A rabotu daite samuju aromatnuju, ctob znala kak zalovatsja!