www.sudzibas.lv Ronalds Rudzītis Krāpšana, mānīšana, meli

Ronalds Rudzītis - Krāpšana, mānīšana, meli

Ronalds Rudzītis
Auto servisa pārstāvis Šmerļa ielā 3.
Uzņēmās salabot manam Ford Focus pārkarsētu motoru. Solīja visu laiku termiņus, ko pats nespēja izpildīt. Trīs mēnešus solīja, ka mašīna būs gatava nākamnedēļ. Visu laiku čakarēja ar detaļām, ar paveikto, ar to, ko dara. Meloja par speciālām blīvēm utt, ka visur viņš caur galiem visu it kā izbīdījis-slavēja sevi visu laiku. Beigās beidzās aizbildinājumi un it kā meistars saslima. Tad solīja pats ķerties klāt un arī to neizdarīja 3 nedēļas-jo kā pats teica-esot naudiņa jāpelna un jālabo citas svarīgākas mašīnas. Pašās beigās atzinās, ka nemāk savest kārtībā.
Arī tāme visu laiku auga lielāka bez jebkāda pamatojuma. Darbs sākumā tika notāmēts uz 500-600 eur pēc tam jau 1000eur.
Beigās vēl sāka vainot mani, ka es prasu termiņu un sāka brukt virsū man - lai gan pats solīja salabot mašīnu. Saka sūdzēties, cik visi nepateicīgi-viņš uzņemas labot mašīnu un viņš tik labs cilvēks, jo palīdz citiem.. bet savus solījumus netur un par saviem vārdiem neuzņemas atbildību.

Melis un čakarētājs. Piedziedās pilnas ausis ar pasakām un uzmetīs jūs!
Neticiet viņam un nevediet tur labot savas mašīnas. Melis un krāpnieks. Beigās manu mašīnu nesalaboja!

E

S Sēņu vīrs 03.01.2023

Neizdarītam vai slikti padarītam darbam Ronalds vienmēr atradīs ieganstus un attaisnojumus, bet vairāk naudas, nekā sākotnēji norunāts, paprasīs bez sirdsapziņas pārmetumiem. Bieži nepaziņo, ka var doties pēc mašīnas. Lieki piebilst, ka norēķināšanās notiek no rokas rokā, līdz ar to nav nekāda rakstiska apliecinājuma par paveiktajiem darbiem, par maksājumu apliecinošiem dokumentiem nemaz nerunājot.
Iesaku izvairīties no šī slidenā cilvēka sniegtajiem pakalpojumiem un meklēt citu vietu, kur labot savu mašīnu.

A AutoservissAutoserviss 19.05.2023

2022 gada 4 augustā EVELĪNA no autoservisa X atgādāja uz manu darbnīcu automašīnu Ford Focus uz motora remontu. Manus kontaktus viņa ieguva no sava kolēģa darba vietā pēc labas rekomendācijas.
Auto tika atgādāts priekšlaicīgi nekā bijām runājuši, pašā sākumā jau tika jautāts par termiņiem pat neapskatoties auto. Nevarēju sniegt nekādu atbildi-skatīsim-redzēsim ,un brīdināju,ka ātri noteikti nekas nebūs. Iepriekšējā servisā auto nostāvējis vairāk kā mēnesi un tas viss esot ok,skaidroja Evelīna- cilvēkam neesot laika pieķerties jo nodarbojas ar autosportu vai kaut kā tamlīdzigi.
Auto pie manis tika atgādāts izjauktā stāvoklī-detaļas bija gan bagāžniekā gan salonā par ko nebiju informēts. Demontāža veikta pavirši un bija pazaudētas skrūves un stiprinājumi. To visu salikām ieguldot laiku un darbu un motors tika iedarbināts lai konstatētu defektu. Tika secināts,ka dzesēšanas sistēmā rodas spiediens un motors strādā nekorekti- visticamāk bojāta galvas blīve vai galva-jāveic demontāžas darbi lai saprastu darba apjomu.
Evelīnai aptuvenās izmaksas par galvas bļīves nomaiņu un detaļam tika nosauktas robežās no 500-600e, bet ielīst motorā iekšā nevaram un neko precīzi pateikt nevaram-defekti var būt dažādi un izmaksas arī. Evelīna piekrita motoru remontēt.
11.augustā Evelīna gan zvanot gan rakstot jautā ar kādu summu jārēķinās,cik par stikla pulēšanām (?) un vizualā sakopšanu lai gan neesam pat pieķērušies motora izjaukšanā.
Izjaucot motoru tika secināts,ka galvas blīve ir ar nopietnu defektu, motora galva ir ļoti parkarsēta un saliekusies un visticamak braukts bez dzesēšanas šķidruma-jāved uz remonta darbnīcu slīpēt un pārbaudīt.
Kamēr motora galvu remontēja, paralēli secinājām,ka motora bloks arī ir saliecies un virsma ir deformējusies. Evelīnai tika nosūtits video matreāls ar mērījumu procesiem.
Sazvanoties ar Evelīnu tika pieņemts lēmums meklēt citu motoru. Evelīna man piedāvāja automašinu iegādāties par salīdzinoši aukstu cenu un paralēli kopīgi meklējām motoru. Evelīna iesaistīja arī citus sev pazīstamus cilvēkus motora meklēšanā. Pagāja vismaz divas nedēļas meklēšanas procesā un darīju visu iespējamo lai palīdzētu šim cilvēkam. Evelīnas paziņas atrada motoru-gaidījām kamēr atved un izrādījās,ka motors ir no vecāka modeļa un neder. Turpinājām meklēt.
Ar šī motora pieejamību lietoto rezerves daļu tirgū nebiju saskāries un visi iesaisītīie kuri meklēja dzinēju secinājām,ka dzinējs maksā gandrīz mašinas vērtību un ir ļoti liels deficits.
Kā variantu ieteicu meklēt tikai motora bloku ebay vai citur un pilnīgi pārjaukt motoru nomainot bojāto bloku.
Motora bloku Evelīnas paziņas veiksmīgi atrada un gaidījām . Evelīna atsūtīja ziņu,ka motora bloku plānojas piegāde 13-15 septembris 2022.
19.sept Evelīna ar mani saskaņoja motora bloka ievešanu darbnīcā. Bloku saņēmu un vedu uz slīpētavu pābaudīt un noslipēt virsmu. Slīpētavā arī ir rinda un viss notiek rindas kartībā skaidroju Evelīnai.

Beidzot tika saprasts darba apjoms un tika nosūtita aptuvenā tāme ap kadiem cipariem viss varētu grozīties.
Tajā brīdī sākās dažādi pārmetumi,zvani,skaidrošanās,iesaisīti citi ‘’gudrāki’’ cilvēki,kuri attālināti no UK (Apvienotā karaliste) secināja,ka es cenšos Evelīnu apkrāpt,cenšos čakarēt un esmu melis un krāpnieks.
Sazvanījāmies,paskairdoju situāciju un šķietami cilvēks saprata kapēc viss ir tieši tā un ne savadāk. To,ka sakotnēji runājām par galvas blīves maiņu, bet šobrīd ir jābūvē no diviem dzinējiem viens pilnigi no nulles un ,ka vēlos to izdarīt kvalitatīvi lai nākotnē izvairītos no problēmām. Bet Evelīna tomēr ne gluži saprata sacīto. Attieksme slikta,nievājoša,zvani, vizītes servisā, skaidrošana cik ļoti auto vajadzīgs, kā arī jāklausās visas Evelīnas privātās dzīves problēmas.
Mēģināju Evelīnai paskaidrot,ka mums iet tekošais pieraksts,un ,ka ar tik lieliem dabiem pie viņas mašinas nebijām rēķinājušies un remonts mazliet ievilksies.Evelīna turpināja spiest uz termiņiem.
Lai atrāk atrisinātu visu radušos situāciju pieņēmu lēmumu pārcelt paris citus pierakstus autoremontā uz vēlaku datumu lai salabotu Evelīnas Ford Focus. Paralēli notiekošajam Evelīna konsultējas citos servisos un ar citiem cilvēkiem tā vietā lai komunicētu ar mani. Piedāvā man mistiskus interneta darba stundu kalkulatorus un mēģina man ieskaidrot cik slikta ir mana plānošana un cik es esmu slikts cilvēks jo Fords nav gatavs. Darbs pie mašīnas esot ap 3 dienām viņa teica ,bet mašina stāvot jau 3 mēnešus.
Evelīna man pati pieprasīja 3000e vai gatavu auto līdz 21 oktobrim 2022.gadā
Lai maksimāli atrāk panāktu mierīgāku ikdienu piedāvaju Evelīnai automašinu nopirkt par 2000e neprasot naudu par ieguldīto darbu,laiku un detaļām.
Jāpiemin,ka viss notika kovid pandēmijas laikā, kad ļoti kavējās detaļu sagādes, un galvas blīvei kuru šim dzinējam piedāvā tikai oriģinālo kavējās piegāde.
Abām pusēm viss jau bija apnicis un nākot pretī Evelīnai ar šo jauko dāmīti beigās vienojāmies par to,ka nopirkšu no viņas Fordu pa 2500e-csdd izdevumi .
Ilgi nespēju ar Evelīnu vienoties par darījuma vietu un beigās darījums notika pie bankomāta kur Evelīna pārbaudīja vai neesmu viltojis samaksāto naudu.
Par auto remontu Evelīnai nekāda samaksa netika prasīta un pie samaksas un attālinātās parrakstīšanas vienojāmies,ka nekādas pretenzijas vienam pret otru nav un šo lietu esam noslēguši bez pretenzijām.
Nolēmu publiski neminēt šīs dāmītes uzvārdu,nodarbošanos un citu privātu informāciju. Kā arī šis ir mans vienīgais komentārs attiecībā uz šo situāciju.

Vienīgais ko varu piebilst -Prātīņ nāc mājās.

Kurš pirmais komentārā ierakstīs cik reizes tekstā pieminēts vārds Evelīna-Saņem šampi vai šokolādi. Balvu varat saņemt smerļa ielā 3,Rīgā.

A AutoservissAutoserviss 19.05.2023

Evelīna man pati pieprasīja 3000e vai gatavu auto līdz 21 oktobrim 2022.gadā

Vienīgais ko varu piebilst -Prātīņ nāc mājās.