www.sudzibas.lv Ronalds Rudzītis Krāpšana, mānīšana, meli

Ronalds Rudzītis - Krāpšana, mānīšana, meli

Ronalds Rudzītis
Auto servisa pārstāvis Šmerļa ielā 3.
Uzņēmās salabot manam Ford Focus pārkarsētu motoru. Solīja visu laiku termiņus, ko pats nespēja izpildīt. Trīs mēnešus solīja, ka mašīna būs gatava nākamnedēļ. Visu laiku čakarēja ar detaļām, ar paveikto, ar to, ko dara. Meloja par speciālām blīvēm utt, ka visur viņš caur galiem visu it kā izbīdījis-slavēja sevi visu laiku. Beigās beidzās aizbildinājumi un it kā meistars saslima. Tad solīja pats ķerties klāt un arī to neizdarīja 3 nedēļas-jo kā pats teica-esot naudiņa jāpelna un jālabo citas svarīgākas mašīnas. Pašās beigās atzinās, ka nemāk savest kārtībā.
Arī tāme visu laiku auga lielāka bez jebkāda pamatojuma. Darbs sākumā tika notāmēts uz 500-600 eur pēc tam jau 1000eur.
Beigās vēl sāka vainot mani, ka es prasu termiņu un sāka brukt virsū man - lai gan pats solīja salabot mašīnu. Saka sūdzēties, cik visi nepateicīgi-viņš uzņemas labot mašīnu un viņš tik labs cilvēks, jo palīdz citiem.. bet savus solījumus netur un par saviem vārdiem neuzņemas atbildību.

Melis un čakarētājs. Piedziedās pilnas ausis ar pasakām un uzmetīs jūs!
Neticiet viņam un nevediet tur labot savas mašīnas. Melis un krāpnieks. Beigās manu mašīnu nesalaboja!

E

S Sēņu vīrs 03.01.2023

Neizdarītam vai slikti padarītam darbam Ronalds vienmēr atradīs ieganstus un attaisnojumus, bet vairāk naudas, nekā sākotnēji norunāts, paprasīs bez sirdsapziņas pārmetumiem. Bieži nepaziņo, ka var doties pēc mašīnas. Lieki piebilst, ka norēķināšanās notiek no rokas rokā, līdz ar to nav nekāda rakstiska apliecinājuma par paveiktajiem darbiem, par maksājumu apliecinošiem dokumentiem nemaz nerunājot.
Iesaku izvairīties no šī slidenā cilvēka sniegtajiem pakalpojumiem un meklēt citu vietu, kur labot savu mašīnu.