Ronalds " L

Es iegriezos paintereseties par logiem firmaa Ronalds un L ko neiesaku dariit nevienam ... 1) vinji karina makaronus par savu logu augsto kvalitaati ,bet patiesiibaa izgatavo no polijaa razhotiem profiliem kurus uzdod kaa vaacu ( var staastiit tanteem bet ne man , kas straadaa celtieciibaa 10 gadus un ir licis daudz logus citim, zinu kad vinju Schuco profilu razho polju kompaanija DIMEX prieksh baltijas tirgus , izstaadee Maaja man polijas paarstaavis pats daudz par to staastiija ) 2) reklamee lielas atlaides kur gala cena ir daargaaka kaa logiem no iistiem vaacu profiliem ( piem. REHAU , VEKA , GEALAN ) . Bet kad ieraudziiju vinju razhotaas stikla paketes ... es gandriiz nokritu , jo vinjas laikam nav paredzeetas ilgaakam laikam kaa gads . Es domaaju kad taadiem kraapniekiem buutu jaaizliedz darboties latvijas tirguu un vinju vieta ir blakus Juusu logiem .

U ufo 20.01.2007

piekriitu rakstiitajam .... pilniigskantoris kas kjer lohus !!!!!

H haha 22.01.2007

A tu domaa, kur razo citus profilus? Gealan -Lietuva, Rehau, Veka-Polija, KBE,Trocal,Kommerling-Krievija. Turpretī viņi par termiņiem nemelo. Gribētos no Visziņa kunga uzzināt labas stikla paketes noslēpumu. Un kā vienmēr, atrodas kāds milzīgi daudz zinošs speciālists, kurš to tik vien ir darījis kā nesis ķieģeļus, divreiz no attāluma redzējis sargu, kurš apsargā logu cehu pa naktīm, bet muld, kā pats PVC logu izgudrotājs.Ļoti gribās zināt ar ko ekstrudēts profils Krakovā varētu atšķirties no ekstrudēta profila Rostokā, ja vien tas ka operators, kurš spiež pogas runā poliski.

I igor 23.01.2007

Ja polnostju soglasen chto firma Ronald un L mashenniki s kem luchse nesvjazivatsa bolshe ... ihnije Schuco okna mne posle polgoda uzhe i ne otkrivajutsa i nezakrivajutsa normalno .... govno polnoje .... koroche ja popalsa na babki :(

J Jānis 13.02.2007

Jā-KBE, Trocal, Komerling ir ražotne Krievijā, bet tos profilus no turienes nemaz dabūt nevar, jo nepietiek pašiem Krievijā un ievedmuita noēstu visu izdevīgumu...