AtrisinātaRolands Z. - krāpnieks

Gribētu visus cilvēkus pabrīdināt par krāpnieku un mahinatoru Rolandu Z.
Atsaucās uz manu sludinājumu ss.lv ar piedāvājumu aizdot naudu ilgtermiņā.
Izkrāpa no manis 25ls, kurus solīja atgiezt, ja viņa lēmums par kredīta piešķiršanu būs negatīvs!
Tas bija februāra sākumā.
Šis cilvēks ir melis. Izdomā visādus attaisnojumus, kāpēc nauda nav pārskaitīta. Un jau vairākas reizes ir man apgalvojis, ka naudu ieskaitījis!
Lūdzu, neticiet šim cilvēkam!
Es domāju, ka neesmu vienīgā, ko viņš ir apkrāpis!
Nelietis!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta esssss 31.03.2016

Mans konflikts ar Rolandu Z. ir atrisināts! Nauda tika atgriezta, viss ir kārtība.

E

Y YoYo 11.04.2013

Vareni!
Tiešām nekad neienāk prātā, ka šie (it kā 25Ls) ir jāpalūdz pieskaitīt kopējai parāda summai!
2 Citāti: "... ja viņa lēmums par kredīta piešķiršanu būs negatīvs!"
otrs: "Un jau vairākas reizes ir man apgalvojis, ka naudu ieskaitījis!Izdomā visādus attaisnojumus, kāpēc nauda nav pārskaitīta. Un jau vairākas reizes ir man apgalvojis, ka naudu ieskaitījis!"
Smieklīgi lai pieņemtu (vienpersonisku) lēmumu vajag 25Ls :DDD
Vai kaut kāds līgums arī eksistē?
Es saprotu, ka var nonākt tuvu izmisumam, kad nākas meklēt visādus variantus, bet tāpēc jau nevajag zaudēt veselo saprātu.
Lai veicas!

Y YoYo 11.04.2013

P.s. Ja nauda ir ieskaitīta (kā viņš saka), palūdz atsūtīt izpildītu maksājuma uzdevumu!
Galu galā par šito vajag vērsties policijā, lai šitie amatieri saprot, ka būs nepatikšanas!

E esssss 11.04.2013

policijā, protams, vērsīšos, jo arī 25 ls netaisos nevienam dāvināt!
Paldies par viedokli!

Smile900 11.04.2013

Ja vien Tev nav pierādījumu ka viņš šādi rīkojas regulāri - policija krimināllietu neierosinās, pateiks ka šis ir civiltiesisks strīds. Arī tiesā neiesniegsi, jo summa par mazu. Šie 25 LVL Tavā gadījumā ir tāda kā maksa par mācību...

E esssss 15.04.2013

Tagad viņš no Rolanda Zariņa pārtapis par Edgaru Iesalnieku! Pēdējie e-pasti, ko no viņa saņēmu norāda citas personas vārdu!Īsāk sakot-šis cilvēks melo par pilnīgi visu! Cilvēki, esiet uzmanīgi, un neielaižaties nekādos darījumos ar šo cilvēku!

E esssss 23.04.2013

Meklēju vēl cilvēkus, kurus šis nelietis ir apkrāpis! Šobrīd jau esam divi! Rakstiet privāti!