Rolands Veinbergs tiesu izpildītājs - Krāpšana

Šodien piedzīvoju lielāko pazemojumu. Tas notika Rolanda Veinberga tiesu izpildītāja birojā. Radinieki un draugi centās paglābt no izsoles dzīvokli Balvu iel 3-15, Rīgā.
Neskatoties uz to, ka Rolands Veinbergs pārkāpj Civillikuma prasības, viņš nekaunīgi maldina un krāpj tos kuri cenšās glābties no nepatikšanas veicot visus maksājumus un tiekot vaļā no parādiem R.veinbergs tomēr pasludina izsoli. Visiem ir jāzina ka jūs pazemo un apkrāpj nevis Rolandiņš, bet gan valsts, valsts kurā jūs dzīvojat, kurā dzīvo vēl jūsu bērni.
Rolandiņš var darīt ko grib, jo nekas viņam nebus. Nav svarīgi ka cilvēks ir 3.grupas invalīds, nav svarīgi ka ir maznodrošināts un saņem pabalstu - galvenais ir nauda.
Tieslietu ministrija nedara neko, jo viss taču ir labi. Pārkāpumi, sūdzības, sodi tas nekas - lai strādā, jo Rolandiņš taču ir valsts un viņa dara ar mums ko grib. Simtiem tādu Rolandiņu ir mūsu valstī un mēs esam tikai vergi, Kuri vajadzīgi nodokļu maksāšanai un balsošanai.
Domajiet , tautieši, kadā valstī dzīvojāt, tā vien liekās, ka dzīvot pie komunistiem bija godīgāk un tīrāk.
Neapskaužu to, kurš iegādāsies īpašumu Balvu ielā 3-15, Rīgā. Viņu gaida ilgi tiesu darbi un ļoti nolaists īpašums. Radinieki un draugi cinīsies līdz galam pret zagļiem, meļiem un dažāda veida rolandiņiem.
Iesaku jaunu saukli - rolandiņi, jūs esam valsts.

Papildināts a.t.v. 22.04.2018

Iesaku jaunu saukli - rolandiņi, jūs esam valsts.

Pacco_al 23.04.2018

Ir jau viegli savā vieta citus vainot. Vai jūs lūdzu nepastāstītu, kā radās parāds un kā lieta nonāca pie tiesu izpildītaja? Jo no šīs jūsu histērijas par "Rolandiņu" neko saprast nav iespējams. Neesmu dzirdējis, ka Tiesu izpildītājs kaut ko mēģinātu piedzīt bez izpildraksta.
Jā nevienu šinī valstī neinteresē, nedz jūsu veslelība, nedz jūsu mantiskais stāvoklis. Un rakstot sūdzības nevajag spiest uz žēlumu. Nedzīvojam vairs LPSRS, kur valsts par visu gādāja. Esat nobalsojuši par brīvību, demokrātiju un tirgus ekonomiku, lūdzu saņemiet tās "labumus".
Tiesas darbu nebūs jo jaunie īpašnieki ir labticīgie ieguvēji. Vai ir kādi dokumenti, kas pierāda, ka ZTI jūs maldināja? Tas ko viņš tur teica neskaitās, no tam nav nekāds juridisks spēks.
Latviešiem ir tāds teiciens - muķļis pat baznīcā dabūn pērienu. Bez tam jau mēs visi sen zinam, bet esam aizmirsuši pamata patiesību - parāds nav brālis. Un kā izrādījās - nav gan.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 25.04.2018

Vai tiešam Jūs gribat saņemt pierādījumus par ētikas kodeksa un likuma pārkāpumiem?
* Tagad runa iet nevis par šo ZTI, bet par diviem citiem, par kuriem tieši man ir dokumentālie pierādījumi, par normatīvo aktu pārkāpumu!

Оккупант 23.04.2018

а что вы хотели от мальчика, который всю свою жизнь на пастбище коров пас. приехал в столицу и вот однажды вдруг почувствовал себя необыкновенно взрослым, необыкновенно свободным, ему просто голову снесло. Необходимые навыки у него были, а возможности теперь позволяют. И вот удача, дело пошло! Да еще как! И вот теперь он славится своим ремеслом!

I Inta Buša 09.05.2021

Присяжного судебного исполнителя Роландса Вейнбергса уволили.

л ленка 29.04.2018

даа,,

J Julija Karafjolova 20.06.2018

Очень надеюсь,что Роланд поможет нам избавиться от вонючего соседа,который уже 4 года не платит за квартиру,пропивает всю пенсию и ворует у соседей.С такими уродами надо действовать жёстко. Я узнала сегодня,что после суда,Р.Вейнсбегса нам назначили суд.исполнителем,будем рады,если дело будет сделано быстро.

J Julija Karafjolova 20.06.2018

Очень жаль,что я не могу связаться с Вами по телефону и узнать про аукцеон по квартире на Бикерниеку 266-6. Я старшая по дому, мой т.22355706.

E E2E4 10.01.2021

Rolandam vispār nav dvēseles. Pat pensionāri ir gatavs izmest uz ielas - https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/tiesu-izpilditaja-ricibas-rezultata-vientula-sirmgalve-zaude-vienigo-majokli/

M mmaara 16.01.2021

Tam nelietim ir jāsēž cietumā. Mums visiem būtu jāsniedz prasība par naudas atgriešanu- tās naudas, ko mēs esam iztērējuši advokātiem, tiesas procesiem... par mūsu dzīves laiku, ko esam tērējuši aizstāvot savu personīgo īpašumu no šī necilvēka. Arī par dokumentu viltošanu.

Es zinu cilvēkus,kuriem parāds nebija tik liels,bet kā nonāca pie ZTI Veinberga parāds palika četras reizes lielāks. Kā var no 4,500 euro izaugt līdz gandrīz 30000 euro