www.sudzibas.lv Rolands Liepiņš Krāpšana, nepadarits darbs

AtrisinātaRolands Liepiņš - Krāpšana, nepadarits darbs

Pilnigi galigi garam uzrakstits darbs. Neskatoties uz to, ka nodevu visus uzdevumus kur skaidri un gaisi rakstits kadas prasibas un par ko jaraksta, cikveks panemis izkopejis no likumi.lv likumu par gramatvedibu un atsutija.

Neizmantojat sos krapniekus.

Papildināts Aspkin124 19.02.2019

Epasts ir no kura raksta sie profesionali : [email protected]
Rolands Liepiņš
LV95UNLA0055001010002

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aspkin124 27.02.2019

Situācija ir atrisināta. Vienojamies par darbu izpildi precizējot uzdevumus un laikus.
Epasta adrese no kuras sazinājos ar izpildītāju bija [email protected]
( Rolands Liepins ).

As

Tu Turkey901 19.02.2019

Ļoti pareizi izdarīja saņēmāt pēc nopelniem, tādi nekompetenti specialisti ar nopirktu izglītību nākotnē nevienam nav vajadzīgi!

As Aspkin124 19.02.2019

Jus ar savu aprobezoto domasanu laikam tikai varat domat, ka noperk uzraksta un iesniedz.

Nespej iedomaties tik talu, ka piemeram nesaprotu uzdevumus kas jaraksta, gribu lai man uzraksta prieksa, pectam izlasot es saprotu domu kas tur ir prasits. Respektivi darbs ka sablons bija domats. Izskatas, ka pasam 9 klases ar pirksanu ir sanaksusas !

ramona 19.02.2019

Uztver tak veselīgāk kritiku. Ko nozīmē nesaprotu uzdevumu? Uzraksta priekšā? Tas arī ir nopirkts diploms. Sorry, bet tā ir. Un, ja gribi uzbraukt arī man par deviņām klasēm, necenties. Visu liku pati, neko nepirku un mūžam špikojusi neesmu. Iesaku Tev to pašu, jo darbā tev neviens priekšā nerakstīs!

As Aspkin124 19.02.2019

Es paskatijos tavu profilu, tev problemas ir ar galvu. Palasiet si cikveka konentarus, ka ari paskataties aktivitates grafiku pa menesiem. Tad kad ir pilns menesis tad sim pamulkim sakas komentesanas laiks. Par cik feb. Meness bija kaut kads ipasi liela un aptumsis tad to var ari noverot si cikveka komentesanas grafika.
Kas raksta kadu zinatnisku darbu var izmantot ka par pamatu pamulkju analizesanai.

ramona 20.02.2019

Saņemies. Tu es špikotājs un nekādas tavas atrunas to nemainīs. Citu apvainošanas mēğinăjumi tikai liecina par gļēvu raksturu. Lai dzīvē veicas un neaizmirsti izpētīt vēl kādu profilu :D

As Aspkin124 19.02.2019

Nu nepatik Jusu tada vienveidiga domasana. Nu Jus kad kaut ko nesaprotat ko darat ? Vai tiesi neko nedarat ? Es netaisos to darbu iesniegt, man ir vieglak rakstit tad ja es redzu ka kads cits to ir sapratis, es tapat rakstisu par savu temu, par savu uznemumu, par saviem cipariem jo to neviens nevar uzrakstit ka tikai es pats.

Nu redz ieprieksejais komentetajs saka, ka nav nevienam vajadzigi tadi ! Tas labi, vismaz liks mani miera visi :) ja iet runa par darbu un darba deveju, tad es esmu darba devejs nevis nemejs. Nesatraucaties man viss kartiba saja jautajuma :)

ramona 20.02.2019

Autor, Jūs esat aprobežots, neadekvāts cilvēks. Vēlme darbus norakstīt un Jūsu komentāri, liecina arī par nepietiekamu intelekta līmeni. Ļoti ceru nesaskarties ar tādu grāmatvedi kā Jūs. Man ļoti žēl Jūsu darba devēja. Patiesi žēl. Piedodiet, bet tā tas ir.

As Aspkin124 20.02.2019

Man nav darba deveja :) es neesmu gramatvedis :)
Darba devejs esmu es !

Kur ir problema prasit lai kads rakstiski izklasta prakses jautajumus ? Es tak saku, ka es nenodosu ta cikveka rakstito, bet gan labak izpratisu prakses uzdevumu.
Jus kad kaut ko nesaprotat nejautajat nevienam pec palidzibas ? Tapec ari rodas problemas ka cilveki aprobezoti savos uzskatos. Oj nee ko es iesu prasisu ka ir, ka es nesaprotu, padomas, ka es mulkis ! Tiesi ta, tas kas neprasa tas nekad ari nesapratis.

Neviena bridi nerakstiju, ka sis pirktais darbs tiks nodots un es aizstavesu ka savu rakstitu, jo to nedrikst darit ! Nekur nav aizliegts prasit lai kads saraksta to ka vins to redz, un man izlasot top skaidrs kas tiek prasits uzdevuma. Nemu un rakstu par savu praksi !

Sa SantaDreimane 20.02.2019

Šausmas, cik aprobežots cilvēks. Cilcēkam pašam jāmeklē atbildes un jāizglītojas, lai būtu kompetents, taču pēc komentāriem var redzēt Asphin124 intelekta zemo līmeni. Tas laikam tādēļ, ka visas atbildes viņa vietā meklē kāds cits:D

As Aspkin124 20.02.2019

Jus neviens nesaprotat domu vai ari ar kadu noluku es to esmu darijis.
Labi, sudzibu no savas puses esmu uzrakstijis prieks cikvekiem, kas varbut saskarsies ar so personu.
Prieks Jums parejiem kas noliek seit visu, turpinat sedet ofisa, veikala, kase vai jebkur kur esat, ar vai bez savas iegutas izglitibas. Tapat dzive izskatas neesat neko daudz sasniegusi spriezot oec Jusu komentariem. Veiksmi visiem :)

Sa SantaDreimane 21.02.2019

Padalīsies? kur rodas tādi kā tu?

Tu Turkey901 21.02.2019

Tas gadījums, kad no pakaļas nācis.

As Aspkin124 21.02.2019

Izskatas, ka pats no pakalas :)

Aprobezots idiots kam ir stundam laika sedet un visu te komentet :)
Ej arstejies uz stradinie. Un izprine savu diagramu komentesanas no sit portala, tur ir skaidri redzamas garigas problemas. Nav jabut arstam lai saprastu, ka tu esi debils.