www.sudzibas.lv Rolands Laksbergs, Rolands Cinis Krāpnieks - Pamatu Būvniecība, Pamati

Rolands Laksbergs, Rolands Cinis - Krāpnieks - Pamatu Būvniecība, Pamati

Uzmanieties no šī cilvēka. Kā jau te ir minējuši - shēma ir vienkārša - ieskaidro, ka ir cilvēks ar pieredzi, rāda piemērus par savu darbu, atsakās parakstīt jebkāda veida līgumus, strādā tikai ar skaidru naudu un tikai avansā. Ir iemācījies piekopt taktiku, ka savā veidā tur klientu ķīlnieka lomā ar to, ka uzsāk darbus un pēc tam īsti neļauj pabeigt vai draud tīties prom no būvlaukuma.
Nekādā gadījumā neko neļaujat šim cilvēkam veikt avansā. Pamatos neliek armatūru, darbu veikšanai izmanto bomžus! Darbus veic ārkārtīgi sliktā kvalitātē, pilnīgi viss ir jāpārtaisa pēc šī cilvēka. Šis cilvēks iznīcina cilvēku dzīves, jo māja ir katra cilvēka lielākais sapnis un darbs viņu dzīvēs. Nav nekādas morāles principi šim cilvēkam un darbība ir ko šis cilvēks veic ir krimināli nosodāma.

O

Joe Rogans👽 12.11.2021

Es atceros pirms 6 gadiem palīdzēju tantei veikt remontu un arī bija kaut kāds Rolands, kurš no ielas paņēma bomžus, lai dara netīro darbu. Kad bija visu dzīvokli izpostījis pa pāris dienām, tā paņēma avansu 800€, nozaga instrumentus un aizlaidās uz ārzemēm.

G Gulbenietis 12.11.2021

Tu palīdzēji tantei veikt remontu un biji mierā, ka viņu apčakarē un vēl ļāvi maksāt avansu nepazīstamiem? Kas tu par čali esi? Visus apjāj un neviens nevar viņu trosē piesiet un ar džipu pa mežiem ar 2-3 ātrumu pavazāt :D