Rolands Cinis - Krāpšana

Labdien! Kāds lūdzu var palīdzēt atrast būvnieku Rolandu Cini. Iesāka darbus, paņēma naudu materiāliem un pazuda, uz zvaniem, īsziņām neatbild. Ļoti komunikabls, pieklājīgs ar izcilām runas dotībām un pārliecināšanas spējām, kas rada pirmo patīkamo iespaidu un kliedē visas šaubas par šīs personas mantkārīgajiem nolūkiem.
Rolandam neinteresē, kā un cik kvalitatīvi rit celtniecības darbi, galvenais, lai nauda par darbu un materiāliem tiek maksāta uz priekšu, savukārt būvmateriālus un pakalpojumus grib iegādāties tikai uz pēcapmaksu.
Šī persona ir darbojusies vairākos celtniecības uzņēmumos (SIA Cokols, SIA Celtkoms, SIA Kubals) un visām ir neatmaksājami parādi, vai pārtraukta saimnieciskā darbība, kuros vainojama ir šī persona.
Cieš ne tikai uzņēmēji, bet arī privātpersonas. Esiet uzmanīgi, jo savu labumu guvis, pazudīs.

J

J jurgiis 21.04.2021
Krāpšana

Labdien!Vai kāds var palīdzēt atrast būvnieku Rolandu Cini,iesāka darbu, panēma avansu materiāliem un pazuda.Uz telefona zvaniem,īsziņām neatbild. Būšu pateicīgs par jebkādu informāciju.

O Onyx 12.11.2021

Ir zināms, kur šis cilvēks dzīvo, ar ko brauc. Arī mūs ir apkrāpis.

T tommy 06.04.2022

Olaines policijā ir kriminālprocess pret viņu

O Onyx 12.11.2021

Viņa īstais vārds šobrīd ir Rolands Laksbergs