www.sudzibas.lv Rogenta Plus SIA Nepatiesa informācija par cenam sludinājumā.

Rogenta Plus SIA - Nepatiesa informācija par cenam sludinājumā.

Хочу ознакомить всех с лучшими ценами в Риги на эвакуатор.
В субботу произошло несчастье и примерно в 75км от риги мне пришлось вызвать эвакуатор. В связи с тем, что я очень торопился, поскольку опаздывал на одно мероприятие, выбрал контору, которую поисковик выдал в ряду первых. Подкупил лозунг - лучшие цены в риге! Действительно цены пожалуй "лучшие"... Мой совет, если не хотите переплатить в 2-3 раза избегайте фирму rogenta plus. У них 2 сайта, на которых никакой информации по ценам на усли и это, думаю, не случайно - autoevakuators. Eu и autoevakuatirs. Pro
эвакуатор свою работу выполнил, но цена явно и близко не лучшая в риге. Машина стояла на дороге и все её части были на месте. Загрузили минут за 10. Делаю этот пост, поскольку раз в рекламе указываете, что цены лучшие в риге, то будьте любезны соответствовать. А тут наглое враньё и наживание на чужом несчастье. Судите сами...
P. S. После публикации в соц. Сетях представитель врала, что цены были подробно озвучены по телефону, так же "интересно" объяснила расчет цен...

M

Komentāri (19)

S Sabīna Akvamarīna 05.11.2020

Rogenta plus, Autoevakuators.pro (Diennakts SOS autoevakuators), Autoevakuators.eu, viens un tas pats kantoris, dažādas adreses, zvans zvana galā noved pie tiem pašiem tālruņiem ( 20050803, 24839393). Kad zvana saka, ka atrodas netālu no vietas kur negadījums, jo esot visās pilsētās, novados. Mājas lapā norādītās cenas neatbilst patiesībai. Notikumā uz vietas ārpus Rīgas nodīrā 2 ādas uz km. Piemēram, ja ir norādīti 0,80 km par 1,8 t auto, tad uz vietas paprasīs cenu 1,90/km bez PVN un bez Rēķina vai čeka. Kaut kāds līgums pirms tam bija jāslēdz, pirms izbrauc. Vienārši visu nostādā fakta priekšā un cietušajam liek samaksāt.

R RedSky 12.10.2022

Sabīna Akvamarīna, Tādas Sabīnas ar tādu dārgakmeņa uzvārdu nemaz neeksistē. Pat ja es gribētu noticēt, kā sieviete zina tik precīzu informāciju autoevakuācijas aizkulisēs un to apraksta, protams nepareizi.
Mēs atrodamies vairākos reklāmas portālos un tur reklamējamies. Tas nav aizliegts. Mēs pērkam sludinājumus un banerus. Sabīna ir konkurentu feiks. Vai darot sliktu citiem, tu sev izdari labu? Tiešām?
Daudz veiksmes tev neveiksminiekam ;)

R rr09 09.02.2021

Šādos gadījumos ir vērts izmantot autoevakuācijas platformu Lateva. Norādiet informāciju par auto, atrašanās vietu un galamērķi, pasažieru skaitu un laiku. Vadītāji sniegs savus piedāvājumus, kur redzēsiet cenu un gaidīšanas laiku. Izvēlieties sev piemērotāko piedāvājumu.

www.lateva.lv

S Svetoslavs 30.05.2022

Такая же история, там где красная цена 50 еур взяли 120 еур. Обходить эту контору стороной. Обещали 30мин, продал больше часа. Приехал какой-то лень с эл своей девушкой...

R RedSky 12.10.2022

Labdien. Konkrēti runā , no kurienes uz kurieni, kad, ko veda? Lai var ojektīvi spriest. Kas ir sarkanā cena 50eur? Vai tā, kuru Tu gribi maksāt, kādu iespējams piedāvā, nelegālie auto evakuatoristi, ja tā var tos vispār nosaukt. Kas brauc ar veciem, sarūsējušiem un dūmojošiem 'evakuatoriem', kam nav juridiski reģistrēta nodarbošanas, kas nav arī kompetentā persona komerckravu pārvadājumos, nav aprīkojuma, nav kravas pārvadājuma license, nav kravas apdrošināšana, nemaksā nodokļus. Ja ir pacelta cena , tad tam ir argumentēts iemesls. Cena var būt pacelta, ja klients apzināti vai neapzināti telefonsarunā nepasaka patiesos apstākļus auto evakuēšanā, piemēram, ja lauzts, bloķēts ritenis, gaidīšanas laiks, maršruta maiņa u.t.t...

_ _Reinis_ 17.05.2023

arī minot jums visus datus, ceļā vidu šoferis saņem zinu, cena x2.
un skaidrojumā ar tik tiek oponēts maksājam nodokļus un viss oficiāli, un cenas skatīt majas lapā, kas īsti nesakrīt.

G Grads 26.09.2022

Krāpnieki cenas paceļ brauciena laikā, čekus nedod neiesaku nevienam.

R RedSky 12.10.2022

Labdien. Konkrēti runā , no kurienes uz kurieni, kad, ko veda? Ja ir pacelta cena , tad tam ir argumentēts iemesls. Cena var būt pacelta, ja klients apzināti vai neapzināti telefonsarunā nepasaka patiesos apstākļus auto evakuēšanā, piemēram, ja lauzts, bloķēts ritenis, gaidīšanas laiks, maršruta maiņa u.t.t...Visdrīzāk arī šis ir kretīns konkurents, vismazāk būtu jāuztraucās, kvītis un rēķini tiek izrakstīti un piestādīti visiem klientiem.
Konkurentu labu sliktu mums ir daudz. Sliktu konkurentu ir vairāk un es viņus zinu.
Nākamo reizi es saukšu vārdos, uzņēmuma nosaukumos, ja tādi ir, evakuatora reģistrācijas numurus, tos konkurentus.
Konkurent, strādā savā labā ;)
Lai tev veicās!

_ _Reinis_ 17.05.2023

par rēķinu piestādīšanu, jums pašiem galvenais saņēmt naudu kontā, rēķinu pats gaidīju teju mēnesi kamēr atsūtāt. interesanti kā grāmatvede var aizvērt mēnesi ciet ?

G Gulbenietis 27.09.2022

Par tādu cenu ceļa rullējamo var atvest :D

R RedSky 12.10.2022

Labdien. Labu laiku atpakaļ Tika atbildēts Facebook.com uz Stas Holkina nepamatoto sūdzību. (Copy&Paste) Es esmu uzņēmuma pārstāvis un vēlētos kliedēt šo neprecīzo vienpersonisko informāciju. Medaļai ir arī otra puse. Kā mums zināms, tas sociālajos tīklos ir parasts gadījums un tā arī paliek par vienpersonisku informāciju, jo pretējā puse neuzskata par vajadzību uzrakstīt, nav informēti vai nesasniedz šī informācija viņus pašus. Mani tas sasniedza. Un tāpēc ieviesiesim skaidrību.
Sniegšu Jums precīzu informāciju saistība par šo autoevakuacijas pakalpojumu sniegšanu Staņislavam Holkina kungam, sauksim par klientu. Nedaudz vēlāk sniegšu informāciju, no kā vispār sastāv autoevakuācija un kas veido izcenojumus.
Pirms sākt izklāstīt informāciju gribēju pateikt paldies visiem tiek, kas dalījās ar komentāriem, tiem kas tomēr oponēja S.Holkina kungam. Paldies visiem pārējiem. Ceru, ka daļa mainīs domas un uzskatīs, ka autoevakuācijas pakalpojums tika veikts kvalitatīvi un adekvātu cenu un daļai, tas vēl apstiprinās izteikto pozitīvo nostāju par šo gadījumu.
No klienta tika saņemts zvans 08.02.20., brīvdienā , ka automašīna Volvo V40, kas cietusi avārijā, braucot pa slidenu ceļa segumu, slīdot automašīna atsitās ar labās puses priekšējiem riteņiem pret ceļa apmali, apmēram 75 km no Rīgas. Tika bojāta stūres iekārta un nav vairs iespējams stūrēt. Kā noskaidrojām, tā vieta ir aptuveni Zīles, Vecsaules pagastā ,ceļa gabals aiz Vecumniekiem pagriezienā pa labi. Un automašīnu jānogādā Rīgā Gustava Zemgaļa gatvē 14. Piebildīšu, ka visa šī informācija saņemta no klienta. Pa tālruni klientam tika skaidrots par izmaksām par km, par pilsētas izmaksām un citām, kā arī par izmaksām, kas var veidot par darbiem uz vietas par automašīnu ar bojātu riteni.
Autoevakuators ieradās apmēram pēc 1h un 20min pēc izsaukuma saņemšanas un nobraucot līdz bojātai automašīnai 87 km. Tika veikti autoevakuācijas darbi, kas šādos apstākļos ir nedaudz specifiski ar bojātu stūres iekārtu, jo jāveic visi apstākļi, lai nesabojātu automašīnu. Automašīnas uzvilkšana ar viņču un sagatavot promvešanai aizņēma apmēram 25 minūtes.
Klients informēja, ka uz Rīgu evakuatorā nedosies, bet steidzoties uz sacensībam, kas notiek Codē. Klients vienojās ar šoferi, ka brauks lielāko ceļa posmu, lai nogādātu Codē. Tika veikti 26 km līdz Codei, kas paņēma ilgāku laiku apmēram 40min braucot pa zemes ceļu. Zemes ceļa garums ir 13 km.
Pakalpojuma cena tika precizēta un izskaidrota kā tā veidojās un klients apmierināts.Codē tika nosaukta summa par pakalpojumiem, jo klients nebrauc tālāk. Klients gribēja vienoties ar šoferi, ka Rīgā par autoevakuācijas pakalpojumiem norēķināsies viņa draugs. Šoferis nepiekrita drošības apsvēruma dēļ, ka pakalpojuma apmaksā var tikt iesaistīta trešā persona, jo šādu metodi parasti izmanto klienti, kas apzināti negrib maksāt. Tika rasts risinājums, ka apmaksu veiks pats klients no internetbankas. Tas tika izdarīts. Laika ziņā tas atņēma 15min. Vēlāk apmaksas rēķins tiks nosūtīts klienta e-pastā.
Autoevakuators tālāk devās Rīgas virzienā uz konkrētu adresi Gustava Zemgaļa gatve 14. Tika nobraukti 62 km un pavadītas ceļā 1h 15min. Automašīna tika nokrauta, kas aizņēma aptuveni 20min. Un autoevakuators devās uz uzņēmuma bāzes vietu, tie ir 12km un 18min.
Veiksim aprēķinus:
kopā veikti kilometri 87+26+62+12=187km.
kopā pavadīts laiks 80+25+40+10+75+20+18=268min(4h28min).
transportēšanas maksa pilsētas robežās 50eur;
nobrauktie km tarifs(0.65-0.95eu/km) 0.65x187=121.55e;
darbi uz vietas tarifs(30eur/h) 45x0.5=22.5e;
brīvdienu paaugst. tarifs(30-50% ietver svētku dienu,nakti)194.05x30%=58.22e.
Tātad, ja šoferis būtu strikti vadījies pēc cenu lapas, tad izmaksas būtu:
kopā bez PVN 252.27e;
PVN 52.98e;
koā ar PVN 305.25e.
Rēķins tika izrakstīts nākamā dienā. Rēķinā tika pamanīta nebūtiska kļūda, drukājot netika nomainīts summa pie daudzuma no 40 uz 50. Grāmatvediski šis rēķins ir derīgs, bet rēķinu izlabos un nosūtīs Jums jaunu.
Nedaudz vēlāk izskaidrošu no kā vispār sastāv autoevakuācija un kas veido izcenojumus.
Paldies par uzmanību.

Stas Holkin Говнорынок

Varu vairāk piebilst, cik šis cilvēks kļuva agresīvs, kad citi iesaistītie komentētāji oponēja.

E Ernests1234567 21.06.2023

Rogenta plus, Autoevakuators. Evakuators izpildīja darbu, bet kosmiskā cena. Par dažam KM prasa virs 150eur. Es pat negribu iedomāties,cik būtu jāmaksā ja evakuēt auto aiz Rīgas robežas...

M Markuss557 11.12.2023

Sniedza nepatiesu informāciju par cenām un nepateica ka maksājot ar karti, nāk klāt vel pvn. Kas nozimē,ka apiet nodokļus, ja maksā skaidrā naudā!

Teica, ka būs lidz 100€, ja auto javelk no grāvja arā. Bet bija vienkarši parkingā jaizvelk arā auto, kurš bija uzkāries uz bedres Rigas burvigajos parkingos.

Reķinā noradīts, ka bija javelk arā no grāva un par to piestādija liekus 40€.
Ieradās 10 minušu laikā, takā pa ceļa izdevumiem absurdi liela summa - Rigas centrā 70€😐
Neiesaku nevienam, izvelieties citus pakalpojumus.

J Janissimo 20.02.2024

Rogenta plus, Autoevakuators - pa telefonu nosauca cenu 100eur. Atbrauca pastrādāja pateica 180eur. Galu galā cena izrādījās 240eur...

R RedSky 03.06.2024

Feika ziņa. Galu galā cena izrādījās 300eur ... un nevis 240eur.

Nedomāju, ka uz šāda feika ziņām būtu jāreaģē .
Konkurent vai konkurenta pakalpiņ, varēji ielikt rēķinu vai kvīti, kas tika izrakstīts.

E Ernests1234567 20.02.2024

Krāpnieki

R RedSky 03.06.2024

Uzraksti ko vairāk par vārdu krāpnieks, pamato.

Tu konkurent, vai konkurentu pakalpiņ, ja tev skauž un nav darbs, neizgāz žulti.

J Juris Varakalns 28.05.2024

Uzmanieties! Profesionāli nostrādāta krāpšanas shēma. Profesionāls aizrunātājs, nelaiž pie vārda, paliek agresīvs. Galvenais viņa uzdevums ir dabūt auto uz sava evakuatora un tad jūs esat viņa ķepās. Iesaku par pakalpojuma cenu vienoties pirms un nekā savādāk.

R RedSky 03.06.2024

Vispirms, lai JURIS VARAKALNS saka patiesību , nevis šo apmelojumu rakstīt.
Tika saņemts izsaukums no JURIS VARAKALNS valdes locekļa un uzņēmuma īpašnieka SIA BRĪVMEISTARS, ka jātransportē Renault Trafic +krava. Operators pieņēma zvanu un nosauca aptuveno cenu. Par apmaksu bija vienošanās, ka maksās uzņēmums SIA BRĪVMEISTARS ar pēcapmaksu. Vēlāk noskaidrojās, ka uzņēmumam ir nodokļu parādi 6200 eur apmērā. Pa ceļam līdz gala adresei šoferis paziņoja JURIM VARAKALNAM, nebūs pēcapmaksa sakarā ar nodokļu parādiem un pastāv risks mums pakalpojuma apmaksas saņemšanai, jo mūsu uzņēmuma iekšējā politika liedz pēcapmaksu pakalpojuma ņēmējam, ja ir nodokļu parādi. No šofera stāstītā , visu atlikušo ceļu bija jāklausās pārmetumi par mūsu uzņēmumu, kāpēc nav pēcapmaksas, liks sūdzību par mūsu uzņēmumu, nomelnos, rupji lamājās un draudēja, ka nemaksās par pakalpojumu (pēc audio ieraksta evakuatora salona arī apstiprinājās). Šoferis sniedza ziņojumu uzņēmuma vadībai par šādu necienīgu klienta uzvešanos. Nekavējoties reaģējām un sazvanījām JURI VARAKALNU, lai nokārtotu radušos situāciju, bet saņēmām to pašu 'netīro drazu savārstītus teikumus no Juri Varakalna' , izskaidrojām situāciju par uzņēmuma kārtību 'face control' un piešķīrām atlaidi. JURIS VARAKALNS nomierinājās un saprata, kā arī JURIS VARAKALNS ir 'īstens vīrs', kas tur 'vīrs un vārds', nerakstīs sūdzību, bet sūdzību tomēr uzrakstīja, nepatiesi apmelojot mūsu uzņēmumu. Sarunā uzzināju vairāk, izrādās JURIS VARAKALNS ir izbijis iedzīvotājs no Snēpeles Kuldīgas rajons un ir zināms nelietīgs tips, kad es biju pusaudzis, vecāki arī apstiprināja, ka tas ir viņš. Atceros, ka bija skandāli , viņš iekaustīja savu sievu visai bieži, milicija tajā laikā nevienu reizi vien brauca. Mājdzīvniekiem darīja pāri, atceros pie vietēja patērētāja biedrības veikaliņa, kaķim meta ar pudeli un spēra ar kāju. Ceru, ka šis nelietīgais tips savu sodu ir saņēmis. Reti pretīgs cilvēks un krāpnieks. Par krāpniecību uzrakstīšu kautkad vēlāk.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes