www.sudzibas.lv Roberts Rikters mašīnu uzpircējs

Roberts Rikters - mašīnu uzpircējs

Gribēju pārdot savu autiņu. Izmantoju iespēju pārdot uzpircējam, kurš solīs vairāk. Pieteicās "čalis", kurš saka, lai tik braucu uz Rīgu. Braucu uz Rīgu sazvanamies - atbilde - brauc uz centru un tad man jāzvana viņam, bet kad esmu tuvāk Rīgā, lai uzzvanot. Uzzvanu.. Dod norādi, lai brauc uz Krasta ielu pie Tallink stāvlaukumā.
Aizbraucu, gaidu..
pēc kādām 20 min atzvana un saka, redz nabadziņš pabraucis garām stāvlaukumam, lai es braucu uz centru, ka viņam neesot laika.
Protams, es nebraucu, jo neesmu no riskētājām. Lieki piebilst, ka nebiju viena, bija otra mašīna līdz, ja nu darījums izdodas, lai man ir ar ko tik uz mājām.
Aizdomīgi pamanījām kādu mašīnu, kas iebrauca stāvlaukumā, noskatīja mani un aizbrauca, un tad tūlņ bij zvans, ka nevarot atbraukt - domāju, ka '"calis" gribēja mani nabaga sievišķīti piečakarēt, bet kad tomēr ieraudzīja, ka neesmu viena, tad šim vairs nebija laika !
Tākā esiet uzmanīgi ar mašīnas uzpircējiem. Šādā veidā viņi atmazgā naudu un kas to lai zin kādiem mēŗkiem, domāju, ka nu nejau ziedošanai. Krimināli tipiņi vien ir ! Ja dodaties uzšādu tikšanos, ņemiet līdz kādu spēcīgu aizmuguri !

Z