Roberts Liepiņš - Krāpšana

Sveiki visiem! Tos kurus apkrāpis Roberts Liepiņš, lūdzu atsaukties. Variet rakstīt uz sameklesimkrapnieku @inbox.lv (bez atstarpēm) vai rakstiet privāti profilā. Šis cilvēks nodarbojas ar dažāda veida darbu rakstīšanu, kursa darbi, diplomdarbi, referāti utt. Gan jau ar cita veida krāpniecību ss.lv un citos sludinājumu portālos portālā. Kopumā par viņa shēmu, prasa avansus, veido kaut kādas neeksistējošas darba grupas, daudz runā, visu laiku kaut ko Sola un beigās sāk attaisnoties un draudēt, ja nemaksā. Jebkāda informācija par šo personu ir noderīga. Domājms ka mūs ir daudz, kurus šis indivīds ir apkrāpis.

E

K Kristakapina 08.06.2021

Jāmeklē dzilāk, tā var būut arī tā pati Sintija Lapiņa, par kuru te pat ir arī sūdzība loti līdzīgs sludinājums un sūdizba jau no 2015.g...

E Esejumeklet 09.06.2021

Biju runājis ar viņu pa telefonu, viņš ir noteikti vīrietis, bet uzdarbojas grupā. Sīkāk ko zinu varu pastāstīt ēpastā, vai profila ziņojumos. Negribas izpaust daudz zināmā, jo viņš visas šīs sūdzības lasa.

K Kristakapina 10.06.2021

Buutu interesanti palasiit, uzraksti te pataas..

E Esejumeklet 12.06.2021

Kā jau iepriekš rakstīju visu varu privāti izklastīt, jo šis indivīds lasa visas sūdzības. Negribas lai notiktu tā kā ar Ronaldu Šaltenu, vienā no sūdzībām, kur visu informāciju par cilvēku, šis krāpnieks izmantoja. Tāpēc lūgums rakstīt privāti, savādāk dialogs neizveidosies. Atbildu visiem.

K Krapshanas_upuri 11.06.2021

Robertiņš pats raksta e-pastus un uzdodas par Zani Kārkliņu. 😄

R Roberts Liepiņš 11.06.2021

Labvakar, “Godīgais student”

Paldies par sūdzību, nav saprotams kā tad Jūs tikāt apkrāpts? Es ļoti brīnos par to, ka Jūs te kaut kādas izmeklēšanas darbības veicat nevis ja BŪTU apkrāpts vērstos policijā. Policija tak var ātri vien pēc IP un bankas konta visu noskaidrot un, ja tā būtu kā Jūs sakāt, tad es jau sen sēdētu aiz restēm, tā kā iztiksim bez muļķīgiem apmelojumiem.
Ja pakalpojums netiek sniegts vai netiek izpildīta kāda no vienošanās punktiem, lūdzu , rakstiska pretenzija un situācija tiks risināta kā inteliģenti cilvēki to risina, bet Jūs jau paši izvēlaties komunikācijas modeli – (bez pretenzijām, pamatojuma rakstiet- nebūs naudu drukāšu sūdzības sūdzības.lv , iešu uz policiju, bet lūdzu ejiet, kāpēc neejiet? Tāpēc, ka nekādas krāpšanas nav bijušas, kāpēc es nesaņemu pretenzijas uz epastu? Es vispār nesaprotu šito meklēšanas padarīšanu. Neviens man nav ne jautājis par satikšanos klātienē vai citādi, vienam tika piedāvāts satikties klātienē, tad laiks nav īstais, tad vieta nav īstā un tā arī cilvēks pazuda. Es Jums klātienē varu pateikt to pašu ko pa telefonu vai uzrakstīt e-pastā. Šogad darba BIJA ĻOTI daudz un man ir žēl, ka sadarbība ar Jums neizdevās, varu Jums uzreiz pateikt, kādi 15 cilvēki varētu būt neapmierināti, Jums kontaktus atsūtīt? Jautājums viens – kāpēc Jūs nepievienojiet nevienu pierādījumu par epastu sarakstēm vai citām lietām, lai jau tie citi cilvēki redz kāds bija Jūsu komunikācijas modelis un kādu Jūs dabujāt atpakaļ. Citēju: "Sāk draudēt, ja nemaksā." Pats savā tekstā atzināt, ka neesiet samaksājis par darbu. Ja neesiet veicis norēķinu par darbu, tikai loģiski, ka darbu/gala versiju nesaņemsiet kamēr neesiet samaksājis. Laipni gaidīti ciemos!

E Esejumeklet 15.06.2021

Ko tu te atkal attaisnojies. Simts reizes gan zvanīts gan rakstīts, nozudi krūmos un tik tagad kā varonis atbildi. Pats piedāvāji tagad klātienē tikties. Uz priekšu, kad tiekamies un kur? Negribi tikties ir otrs variants, kā pats piedāvāji, uzrakstīsim uz tevi kopēju iesniegumu.

T Teo 666 17.07.2021

Roberts Liepiņš es jums samaksāju visu summu un jūs solījat ka viss būs termiņš nokavēts darba nav uz epastu neatbildat varbūt pievienot saraksti kur esat rakstījis ka viss būs, bet jau kurš datums nekas nav saņemts.

K Kristakapina 15.06.2021

Labdien, Robert! Varbūt sāksim ar to, ka komunikācija jau sen ir apstājusies - Jūs ignorējiet gan e-pastus, gan telefona zvanus. Būs iesniegums policijā, šī publikācija paredzēta tam, lai atsauktos cilvēki, kuru sadarbība ar Jums ir iestigusi līdzīgā situācijā. Līdz ar to zaudētās naudas summa kopumā gana lielāka un policijas darbība operatīvāka. Un atsaucās visi tie, kuri saņēmuši nepabeigtus darbus, kas neatbilst tēmai, ir izmetami, vai nav saņemti vispār. Tas būtu gluži tā pat, kā pasūtīt internetā sarkanas kurpes, bet saņemt zilas, ar nolūzušu papēdi, vai nesaņemt vispār. Arī gribiet teikt, ka situācijā, kurā (kurpju gadījumā) pārdevējs noteikumos atraksītu, ka iespējama maiņa vai preces atgriešana, bet tad pārtrauktu jebkādu komunikāciju, tā nebūtu krāpšana? Nauda kokos neaug, ja domājiet, ka 300-500€ par tukšu gaisu ir nekas, tad rūgti maldieties. Arī par tālāko - drīzumā publicēšu visas sarakstes ar Jums, kā arī Jūsu izstrādāto darbu (ne visu, nevienam nav tik daudz lieka laika lasīt tādus “palagus” ne par tēmu), jo beigās darbu nācās izstrādāt pašai. Mans komunikācijas modelis bija pieklājīgs un pielaidīgs, tas bijāt Jūs, kas veica tukšus solījumus un beigās pazuda un to visu arī varēs lieliski redzēt. Varu Jums pateikt paldies par mācību! Ceru, ka gana daudzi spēs mācīties no manas kļūdas, rakstiet paši VAI ATRODIET KĀDU UZTICAMU personu. Runājot caur telefonu, Jūs tiešām izklausījāties kā izglītots cilvēks, kas saprot, ko dara. Taisnība jau vien ir, jo tas, ko dariet ir krāpšana. Cerams, ka Latvijā drīzumā ieviesīs līdzīgus likumus kā Lietuvā tieši šīs situācijas sakarā.
Un nevarēju nepiebilst, cik muļķīgi Jūs izskatāties kā pakalpojuma sniedzējs, savu klientu uzrunājot ar “godīgais stundent” un atrakstoties, ka esiet balts un pūkains.
Tad jau - veiksmi Jums, “godīgais pakalpojuma sniedzēj”.

K Kristakapina 15.06.2021

@esejumeklet gaidu te privati zinu

E Esejumeklet 15.06.2021

Privāti tev uzrakstīju, ko zinu. Augstāk aprakstītā tavēja situācija 1:1 ar manējo.

T Teo 666 17.07.2021

Man ir tieši tāda pati situācija naudu samaksāju darba nav kurš var palīdzēt!

K Kristakapina 19.07.2021

Nav jēgas neko no viņa gaidīt, metiens, appisiens un viss :)