www.sudzibas.lv RK Trans Trade Slikts serviss, nekvalitatīvi kokmateriāli

RK Trans Trade - Slikts serviss, nekvalitatīvi kokmateriāli

Esmu saskāries ar daudzām briesmīgām kokmateriālu tirdzniecības vietām, bet nu šis slāvu kantoris īpaši izceļās gan ar briesmīgu attieksmi, gan vēl briesmīgāku materiālu kvalitāti. Pa telefonu zvanot viss pieklājīgi - "brauciet tik šurp, materiālu ir daudz un kvalitāte AB, visi materiāli kalibrēti, utt." Rezultātā terases dēļu kaudze, no kuras nav iespējams pat 10 normālus (nevis labus) dēļus izlasīt. Visa kaudze pelējusi, pat sēne sākusi vietām augt, zaraini, līki, slapji, ka starp dēļiem ūdens! Krāvējs neapmierināts, ka kaudze tiek pārcilāta un piedevām bļauj treknā krievu valodā, ka jāņem, kas ir, vai arī tad nav ko te rādīties! Lai divus collīgos dēļus pārzāģētu, par to prasa ekstra 4 Eur saujā! Standarta 5x5 latas ir vienkārši malka, nevis materiāls būvniecībai, šķiet, ka zāģējis kāds ar aizsietām acīm un ar rokas zāģi, visi līki, izmērs staigā no 3,5 līdz 6cm, zili, saplēsti, pārsvarā ar mizu klāt. Cik sapratu no krāvējiem, ka viss materiāls nāk no Baltkrievijas, tādēļ pretenzijas viņi nepieņem, jo kādus viņiem piegādā, tādus tirgo. Pavadīju tur divas stundas, lai izlasītu no visām kaudzēm ar sakostiem zobiem daudz maz ciešamus 15 dēļus, pārcilājot visu! Ja nebūtu jau pavadzīmi apmaksājis, es tajā briesmu bedrē ilgāk par 5 minūtēm sava laika netērētu! Šausmas!

03.07.2020

G