RK Trans Trade - slikts serviss

Sliktas kvalitātes materiāls. Priekšnieks un sekretāres slikti attiecas pret klientiem. Atgriežot preci,sekretāre uzdrošinās teikt ka no priekšnieka dabūs pa kaklu,bet no priekšnieka tāda atttieksme kā tālajos 90tajos...teritorija kā pēc kara...mūkat pa gabalu

Работяга 02.08.2018

Nevar nemt tur neko, daudzi deli tur nostavusi visu ziemu un ka nonemt pirmo slani paliks ka tas bojatas ar mitrumu, ja klients prasa inpregnet materialus tad vini uzliek tos udeni ar kimiju 15 minutu laika, kad iznem tas ka nokrasotas nevis samitrinatas.. kad vedam materialus vienam no paziniem tas cilveks teica ka prasija ka labam cilvekam tas noskirs bet pieveda bija plists..

S SIA "RK Trans Trade" 02.10.2018

Здравствуй, просмотрел твою историю болезни, это диагноз! 79 жалоб на всех, да ты недоволен просто всем. Качество воздуха и питания в Латвии тебя устраивает хотя бы? Как ты вообще живёшь и выходишь ли ты из дома или только жалобы катаешь, сидя у монитора?:-)))))) Интересный ты человек, хотелось бы на такого как ты посмотреть!

R Raivis Jurāns 04.10.2018

Pieļāvu kļūdu un neapskatījos iepriekš atsauksmes internetā, jo nepieciešamais vagondēļu apjoms bija ļoti mazs, līdz 10m2. Apkalpošana bija normāla un atveda arī kā solīja, tur neko pārmest nevaru, bet...vagondēļa kvalitāte ir briesmīga, ,lai nosegtu loga aili, uzliekto 6 rindas ar 90mm platiem dēļiem no vienas puses, atšķirība rodas 3cm ar dēļiem no otra puses, uzliktie dēļi jāņem nost un jāpārkrāso par jaunu. Var jau gudri teikt, vajag iet un mērīt tos 3mm-5mm atšķirību uz dēli, tad jau sanāk pirkt kā tādā visduslaiku tirgū, kokmateriālu pirkšana nav mana ikdienas nodarbe un tomēr mēģinu uzticēties, ka cilvēki spēj saražot dēli +/- normālā kvalitātē, bet izrādās nē...Ja vēl bija doma šeit pirkt OSB, tad tā bija pēdējā reize.