www.sudzibas.lv RK Trans Trade Продажа некачественного пиломатериала ( вагонка )

RK Trans Trade - Продажа некачественного пиломатериала ( вагонка )

Я понимаю что в моей ситуации, доказать что либо я не смогу. Но хотелось бы предупредить остальных потенциальных покупателей. Качество предлагаемого материала ( конкретно вагонка ) оставляет желать лучшего, соединить доски большой длинны невозможно. Так как паз имеет ширину 5мм а шип 5,5мм. Позвонив в фирму мне ответили что это из-за того что я их покрасил "Пинотексом" И я понимаю, что у меня приобретено небольшое количество. Я как нибудь их переделаю.

R Raivis Jurāns 04.10.2018

Pieļāvu kļūdu un neapskatījos iepriekš atsauksmes internetā, jo nepieciešamais vagondēļu apjoms bija ļoti mazs, līdz 10m2. Apkalpošana bija normāla un atveda arī kā solīja, tur neko pārmest nevaru, bet...vagondēļa kvalitāte ir briesmīga, ,lai nosegtu loga aili, uzliekto 6 rindas ar 90mm platiem dēļiem no vienas puses, atšķirība rodas 3cm ar dēļiem no otra puses, uzliktie dēļi jāņem nost un jāpārkrāso par jaunu. Var jau gudri teikt, vajag iet un mērīt tos 3mm-5mm atšķirību uz dēli, tad jau sanāk pirkt kā tādā visduslaiku tirgū, kokmateriālu pirkšana nav mana ikdienas nodarbe un tomēr mēģinu uzticēties, ka cilvēki spēj saražot dēli +/- normālā kvalitātē, bet izrādās nē...Ja vēl bija doma šeit pirkt OSB, tad tā bija pēdējā reize.