www.sudzibas.lv Rituāls D Pieminekļa neprofesionāla uzstādīšana

Rituāls D - Pieminekļa neprofesionāla uzstādīšana

2015. Gada vasarā apbedīšanas aģentūra Rituāls D(adrese - Daugavpils, Lielā Dārza Iela 61) uzstādīja pieminekli. Bildēs būs redzams, ka piemineklis ir liels/augsts. 2019. Gadā, kopjot tieši pie pieminekļa, un nedaudz atsperoties uz tā, sapratām, ka tas kustās. Kaut ko darīt baidījāmies, jo piemineklis ir liels. Nākamajās brīvdienās, atbraucot uz kapiem, mēs redzam, ka piemineklis ir pavisam nokritis uz zemes. Un redzam arī to, ka piemineklis netika uzstādīts "pareizi". Bildēs redzams, ka uz tādu "milzīgu" pieminekli tika izmantots viens maziņš stiprinājums. Tas nav normāli. Ar konkrētiem pierādījumiem (izprintētām bildēm) , devāmies uz apbedīšanas aģentūru rituāls d, lai risinātu problēmu. Aģentūrā tika atbildēts - "nav ko atbalstīties uz pieminekli. Ja viņš ir uzstādīts, viņu nav nepieciešams aiztikt. " problēma tā arī netika atrisināta. Devāmies uz konsultāciju pie cita speciālista. Ieraugot situāciju, tika tiešām konstatēts, ka sākotnēji uzstādot/izgatavojot pieminekli, šāda lieluma piemineklim, bija nepieciešams kā minimums 2 pat 3 stiprinājumi, lielāka diametra, garāki. Redzam no apbedīšanas aģentūras Rituāls D pilnīgu neprofesionalitāti. Lai atjaunotu pieminekli, būs nepieciešams apmēram 100euro. Tika samaksāta nauda par pieminekli, par tā uzstādīšanu un tagad vēl šis.

I irina204 15.07.2019

Labdien! Ļoti gribās pajautāt , kāpēc šajā sūdzībā nav norādīts ka SIA "Rituāls D" piedāvāja bezmaksas atkārtoti uzstādit pieminekli pasūtītāja klātbūtnē. Sākumā pat bija noteikta diena - 05.07. plkst. 15.00 kad tam vajadzītu notikt , bet pēc pāris stundām no pasūtītāja puses viss tika atcelts , ar brīdinājumu neko neaiztikt . Ar cieņu administratore Irina