www.sudzibas.lv Ritmika Sia X12 Nano Quadrocopter 2,4 GHz

Ritmika Sia - X12 Nano Quadrocopter 2,4 GHz

1.augusta 2015 gada, mana maita 17 gadus veca iegājās DITON namā rotaļu veikalā SIA RITMIKA X12 Nano Quadrocopter 2,4 GHz. Pārdevējs parādīja vienu rotaļu, bet iedeva citu,kura izradījās neiesaiņota kā pienākās. Vakara tai paša dienā to uzdāvināju dēlam. Atverot to izradījās,ka tā nelido,krīt uz vieniem sānim uz abiem spārniem. 3.augustā 2015 gada aiznesām to atpakaļ uz ko saņēmām atbildi no pārdevēja,ka pašī esat salauzuši. Es pieprasīju apmaiņu vai naudas atgriešanau. Pardevējs pasauca direktoru,kurš pienākot pie manis smīņajot teica man tā: Žeņčīna,pačemu takoi skandal izza takoi jerundi. U nas nepriņeta menjatj i cemboļija dzeņģī vazvrasčacj. Vi sami slamaļi. Ja ļična paidu vam navstrečū i pačeņu bezplatno. Nākamaja dienā man piezvanīja pārdevējs un piedajāja savāk mantiņu. Atnākot tai pakaļ es atkal ieraugu to,ka tā šķībi lido,krīt,neklausa pults vadību. Kā teica pārdevējs...viņi kauktkādus akumulātorus mainīja,vadiņus jaunus salika. Es protams atteicos to savakt un pieprasīju naudas atgriešanu. Uzrakstīju uz vietas iesniegumu. Pēc nedēļas saņē atteikumu. Tā lūk mūsu biznesmeņi strādā čakli. Vēlos jūs pabrīdināt un atsaukties tiem,kam jau bija tāda problēma ar viņiem. Kopa mēs varēsim viņus piesaukt pie atbildības! Rakstat uz e pastu: [slēpt]@inbox.lv