www.sudzibas.lv Rital-D SIA Klientu maldināšana/krāpšana

Rital-D SIA - Klientu maldināšana/krāpšana

Gaļas konservos, kuros ir uzrādīts sautēts cūkgaļas šķiņķis patiesībā ir sapildīti kausēti cūku tauki ar apmēram 3 - 5 % cūkgaļas saturu (foto pielikumā) . Uz iepakojuma ir norādīts ka gaļas sastāvs šajos konservos ir 75% - tie ir meli. Šādi viltojot aprakstu un saturu droši vien var nopelnīt uz apmānīto pircēju rēķina diezgan iespaidīgas naudas summas. Es protams saprotu, ka šobrīd latvijā nestrādā neviens gosts vai teh. Noteikumi, kas juridiski nosacītu kam jābūt iekšā šādos konservos un katrs ražotājs var rīkoties kā vien vēlās, bet es pacentīšos darīt visu iespējamo lai konkrēti šis ražotājs nevarētu izplatīt savu "mēslu" tādās tirdzniecības ķēdēs kā piemēram promo, kur es nopirku šo kontrafaktu. Visa šī informācija tiks nosūtīta arī citiem lielākajiem latvijas mazumtirgotājiem.

Ka

Ka Kauna Stabs 05.05.2018

Diemžēl nevaru pievienot bildes. Pamēģināšu vēlreiz.

hola_amigo 05.05.2018

"kausēti cūku tauki ar apmēram 3 - 5 % cūkgaļas saturu" - smadzeņu saturs sūdzības rakstītājam arī ap 3 - 5 %! Interesanti, kas gan sastāda pārējos 95-97% cūku taukos, ja ne cūkgaļa?!

Dainis 07.05.2018

Lai jums veicas ''konservu krusta gājienā''

Sv Svetlana R 07.05.2018

Tas ir konkurentu darbs. Mums nav konservu ar tādu nosaukumu kā Sautēts cūkgaļas šķiņķis. Mēs ražojam konservus sautēta cūkgaļa. Sūdzība nav norādītas gan konservu partija, gan ražošanas datums. Visus kanservus, kurus mēs ražojam, parbaudam valsts laboratorija, ka arī sastavs, kas ir marķējumā, pilnīgi atbilst kunservu saturam. Mēs pieprasam, lai zem tāda nopietna apvajnojuma būtu konkrētais autors, neviss anonims, jo plānojam griezties tiesaizsardzības iestādē. SIA RITAL D

Ek Ekaterina V. 07.05.2018

Купила консервы этой фирмы "Свинина тушеная" в магазине сети Mego. Банка весом 525 гр. Мяса было много, жира немного.Я считаю, состав банки соответствует тому, что написано на этикетке. Тушенка вкусная!

Dainis 07.05.2018

Tāda nemanāma saistība Ekaterina V. un Svetlana R smadzeņu jūsu menedžerim nav, lēta reklāma. :D

ан Андрей Фоменко 12.09.2019

Судя по тому что от туда убегают все работники, можно поверить что отношение и к тушенке такое же. Какой начальник - такая тушенка.. и производственное здание так же не впечатляет - вызывает сомнение по поводу стандартов для производства.

Na Natalija Krastiņa 17.09.2019

Откуда вы знаете, что от туда все работники убегают?
Я не просто так интересуюсь, мне там предложили работу, но я о фирме раньше не слышала ни плохого, ни хорошего. Интересно, было бы послушать мнения людей, которые там работали