www.sudzibas.lv Rita Silina intimo slimibu izplatitaja

Rita Silina - intimo slimibu izplatitaja

Nu reiz ir piegriezies!Kurs savaldis to slimo Ritu Silinu!Cik tu vari drazties pa sturiem un aplipinat ar visadam slimibam viriesus!Ja tev mauka nav paveicies dzivee, beidz APLIPINAT parejos suka!Tapec jau tavejais tevi pameta.Dzirdeju, ka jau sexojies ar savu delu MARTINU!Gan jau tev kads korki iebaziis!!!

K Kakaduu 21.07.2011

KO tavs vecai ar ar viņu nopisās un tevi aplaimoja ar slimību :D

L liga 21.07.2011

del tas KUCES izskiros ar savu draudzeni, saucas pie Laimas veikalina iepazinos.Dabuju nevis shoko, bet problemas uz gala!Pati tadu naivo teelo, gribetos tikt tev velreiz klat...!

Z Zane 21.07.2011

Vai tu traka tādas sūdzības likdama? Neviens jau nav vainīgs, ka tavs vecis šļūc pie maukām.Kārto attiecības ar veci, bet maukas ir bijušas un būs.Un ja nebūtu tādu veču, kas ir gatavi krāpt sievas un kāpt virsū jeb kam, var būt būtu mazāk tādu ritu.

T ToLīga 21.07.2011

Kā saucās tava slimība-lezbitripers, vai savādāk?

E Esesesseseseseses 21.07.2011

Divas smagnējas KUCES, Līga un Sanita, vienā personā! :D:D:D:D:D:D:D:D

K krista 21.07.2011

lezbi-ritas-tripers

S savejais 21.07.2011

Interesanti, kaa izspruka J Leitans!?Cik atceros, tad Rita apgalvoja, ka L.gulta ir vienreizejs, tas ir burtiska nozime vai parnesta to gan es nesapratu!D:::

A Atklāti 31.08.2011

:)))))))))))nenosmieties kārtējais piekrāptās sievas-greizsirdes vai mīļākās murgs par it kā slimo Ritu, jums nelaimīgās sievietes, neapnīk te zākāties un savas slimības piedēvēt kārtējam izvēlētajam upurim vai tad?
Kā likums tā Rita noteikti nav slima, slimas ir autores smadzenes:)))
Paldies par šo murgu, vismaz ir, par ko no rīta pie kafijas pasmieties!