Rita Draška Ģimenes ārsta prakse - Ienīst pacientus

Labdien,esmu Juris Poluņins 2023.gada otrajā februārī izjūtot nopietnus veselības traucējumus griezos pie savas Ģimenes ārsta Rita Draška.Par cik esmu sirds slimnieks man nepieciešams svaigs gaiss,tomēr Rita Draška zinot manu diagnozi liek man aizsegt elpceļus ar auduma masku,kaut gan Valstī nav izsludināta ārkārtas situācija saistībā ar pandēmiju vai kādu citu bīstamu vīrusu izplatību. Saistībā ar to ka atteicos aizsegt elpceļus,es tiku izraidīts no ārsta kabineta nesniedzot man neatliekamo palīdzību. Biju spiests vērsties pie dežūrārsta kurš sniedza man pirmo palīdzību un izrakstīja medikamentus tālākai ārstēšanai.
Uzskatu ka ģimenes ārsts apdraudēja manu dzīvibu.
Lai sevi attaisnotu,Rita Draška apmeloja mani un uzrakstīja iesniegumu Policijai par to ka es esot agresīvi uzvedies.
Noprotu ka agresīvā uzvešanās tika iztulkota kā nepakļaušanās apdraudēt savu veselības stāvokli -aizsedzot cilvēka dzīvīvībai svarīgus orgānus,elpceļus.
Pievienoju divas Darbnespējas lapas,jo slimība turpinās bet dežūrārsts nevar atvērt ilgstošu DNL. Diemžēl pieraksts pie ārsta speciālista vien pēc 2.mēnešiem,tāpēc pievienoju iepriekšējo speciālista slēdzienu kas atbilst pašreizējai diagnozei.

Velvetpopstar 20.02.2023

Poliklīnikas un apmeklējot ārstu vēl ir jālieto medicīniskās maskas, tādi noteikumi.

J Juris Polunins 20.02.2023

Jocīgs komentārs,vai tad ir Likums par masku valkāšanu?,tie MK noteikumi darbojās tikai ārkārtas situācijā.

Velvetpopstar 20.02.2023

Es nezinu vai tie ir MK noteikumi vai poliklīnikas, bet noteikumi paliek noteikumi.

B Bez_vārds 20.02.2023

Jocīgs esi tu Juri. Sāc ievērot noteikumus savādāk būs jāsāk maksāt soda naudas. Atradies noteikumu pārkāpējs. Citiem nav jāriskē ar savu veselību atrodoties vienā telpā ar jums!

Velvetpopstar 20.02.2023

Nezinu vai ir prāta darbs publicēt savu personas kodu.

L LietotajsC 20.02.2023

Tu vēl esi salīdzinoši jauns, ieteiktu mēģināt pierakstīties uz kardiologa konsultāciju Stradiņos vispirms un varbūt iestāties rindā uz AFib katetra ablāciju.

Velvetpopstar 20.02.2023

Nav gan jocīgs. Mūsu pilsētas poliklīnikā bez medicīnas sejas maskām nav atļauts apmeklēt.

N Norris 20.02.2023

Spriežot pēc tā ka viņš labprātīgi publicē savus personas datus un adresi kautkas ar viņu nav kārtībā :D

J Juris Polunins 21.02.2023

Ja baidies saslimt velc gāzmasku.veseliem cilvēkiem nav jāstaigā lupatmaskās.

S Sakura Shinigami 21.02.2023

Nav bailes saslimt, bet ja liek masku vilkt, tad dari ko liek, nevis sūdzēties šajā saitā padarāt sevi par apsmieklu objektu.

N Norris 21.02.2023

Idiot ko tad tu sūdzies šeit tagat? Varēji teikt to uz vietas tam ārstam , policijai utt. Tur noteikti apdiries un klusēji, bet šeit tagat viens pret vienu ar mnitoru/ekrānu baigais diskutētājs :D
Tas ko tu tagat pateici ir tas pats kas pateikt - rekur staigā slepkava , ja baidies ka tevi nošauj staigā bruņuvestē.

G Gii 21.02.2023

Sakura, tev laikam patīk darīt visu ko tev liek. Pazemīgā lupata bez smadzenēm un savas domāšanas :)

I ilrgjefiho 21.02.2023

Pasaulē nav neviena zinātniska pamatojuma tam, ka maskas ir efektīvas vīrusa izpllatīas ierobežošanai.
Pasaulē nav nevienas valsts, kur pēc masku lietošanas prasības ieviešanas infekcijas izplatības pieaugums kaut nedaudz samazinājās.
Nesen baltā nama kovida padomnieks uz jautājumu kāpēc tagad netiek ieviestas prasības obligāti lietot maskas atbildēja, ka pasaulē nav neviena pierādījuma masku efektivitātē.
Pandēmijas sākumā ražotāji uz masku iepakojuma rakstīja, ka maskas nepalīdz vīrusa ierobežošanā.
28.09.2009. gadā, iepriekšējā cūku gripas pandēmijā, ASV SPKC analogs CDC, South Florida Sentinel avīzē apgalvoja, ka smaskas ir neefektīvas vīrusa izplatības ierobežošanā.
Dumpis 2020.gada 20 aprīlī apgalvoja "milzīga efekta sejas masku masveida lietošanai sabiedrībā nav".

R RunčaĶepa 21.02.2023

Tad var būt masku-dissidentiem ir jāuzvedās kā psihiski veselie cilvēki - rakstīt petīcijas, lai izmainītu likumus? Nevis pārkāpt likumus, kā s*da gabaliem?

N Norris 21.02.2023

Kāda nozīme taviem uzskatiem ja ir ministru kabineta noteikumi?. Ej ,nevelc masku un stāsti savu uzskatu visiem , bet maksāsi sodu tāpat. Kad bija visur šis masku režīms strādājot veikalā katru dienu saskāros ar šādiem gudriniekiem kas nāca bez maskām un uzspieda savu viedokli - pilnīgi uz visiem tika izsaukta policija un pilnīgi visiem tika izrakstīti sodi..

I ilrgjefiho 22.02.2023

Kad cilvēkus veda uz gāzes kamerām iznīcināt, tad tas arī bija saskaņā ar likumiem. Kad tiesāja šos nacistus, kuri iznīcināja cilvēkus gāzes kamerās saskaņā ar nacistiskajā Vācijā spēkā esošiem likumiem, radās Nirnbergas kods. Varu derēt, to tu baur neesi to lasījis.
Esmu esmu nevis zinātnieks, bet cilvēks kurš citē ziinātniekus, ASV spkc analogu CDC, un galveno Baltā nama kovida jautājumu padomnieku Dr. Ashish Jha.
Piemēram, Austrālijā 2003. gadā varēja dabūt sodu līdz 110 000 Austrālijas dollāriem par apgalvojumiem, ka sejas maskas ir efektīvas vīrusa iplatības ierobežošanā. To nevis es izdomāju, bet to rakstīja The Sidney Morning Heralb laikraksts, raksta nosaukums "Farce mask: it's safe for only 20 minutes", atrodams internetā

N Norris 22.02.2023

Muļkis esi? nesaproti par ko ir runa? Nav strīda par kautkādu likumu adekvātumu vai neadekvātumu, bet par to izpildīšanu. Ja ņemam tevis neadekvāto piemēru par gāzes kamerām - ja kāds bija pret šo likumu tas kādam kautkā palīdzēja - lika tajās kamerās patīk kādam tas vei nē.. Runa ir par to , ka tu ar savu čīktēšanu - pie kam internetā neko nepanāksi vispār un nevelkot šo masku tiksi sodīts... Var lieliski arī redzēt šajā piemērā - cilvēks atteicās vilkt masku un sāka stāstīt savus uzskatus , bet neko nepanāca un uztaisija sev problēmas..

G Gii 21.02.2023

Piekrītu par maskām - tās neko nepasargā, tikai elpo savu izelpoto oglekli atpakaļ. Pilnīga ākstīšanās. Bet personas kodu un dzīvesvietas adresi gan nevajadzētu publicēt :)

N Norris 21.02.2023

Kāda starpība piekrīti tu vai nē ir ministru kabineta noteikumi un ārstam nav jāparmet un jāuspiež savs viedoklis lai tas neievēro noteikums un atļauj bez maskas medicīnas iestādē atrasties. Lai šitais kadrs iet un atbildīgajiem deputātiem to stāsta..

J Juris Polunins 21.02.2023

Šķiet vadāmas aitas tik var būt par apsmieklu objektu

R RXX 22.02.2023

Ko sastrādāji? Sapsihojies un atteicies pamest kabinetu vai arī sāki mētāties ar priekšmetiem? Te daudz kas ir noklusēts, jo tāpat vien nebūtu iesnieguma policijā. Bet visvairāk uzjautrina tas, ka Juris pamanās ar vienu ierakstu apkaunot gan sevi, gan darba devēju, gan nopublicēt pats savu personas kodu, lai nekad nedabūtu pierakstu pie ārsta :D:D Sarauj, Juri! :D:D:D:

J Juris Polunins 22.02.2023

Kādi jūs visi mīkstčauļi,pūpēži esat,nojaušu ka drīz jūs visi uz ceļiem rāposiet,jo tā jums liks!

R RXX 22.02.2023

Tak jau sen rāpojam, tev vienīgajam ir nākusi apgaismība. Es tavā vietā lepotos - tu esi īpašs.

N Norris 22.02.2023

Smiekļīgi.. Kaut nedaudz pakustini savu pauri un padomā kur loģika tam ko raksti.. Tev taču ārsts lika izziet no kabineta un tu izgāji un tūliņ saņemsi no policijas protokolu kuru apmaksāsi. Tad ko tu raksti ,ka mums kautko liks ja tevi pašu jau šajā situācijā nolika uz ceļiem...

I IJX 29.03.2023

Piekrītu Jurim Poluņinam, ģim.ārste R.Draška ir nepatīkams, neatsaucīgs un nepretimnākošs cilvēks. Pāris reizes esmu pie viņas bijusi un nožēloju, ka veltīgi tērēju laiku, neko, izņemot ironiju, neesmu saņēmusi. Pie viņas gāju ne jau sava prieka pēc, vai tāpēc, ka man nav ko darīt, bet, lai kaut mazliet iedziļinātos manās veselības problēmās. Arī maskas varēja uz vietas piedāvāt, ja jau viņai tā vajag un saprast, ja cilvēks nevar tās lietot.

ē Ērika 14.06.2023

Atļaušos teikt,ka dr.R.Draška ir ļoti zinoša , iejūtīga un rūpīga ārste.
Diemžēl, ministru kabineta noteikumi ir jāievēro visiem, tos neizdomā katrs ārsts individuāli!
Lai dakterei pašai laba veselība un izturība šajā grūtajā darbā!
Visa cieņa un pateicība dr.R Draškai- Ērika Paņina

J Juris Polunins 14.06.2023