Rita Bērziņa Leikarte - Negodīga rīcība

Esiet piesardzīgi, ņemot savās mājās slimu cilvēku aprūpētāju Ritu Bērziņu leikarti, it kā ticīgu cilvēku. Gaišais, smaidīgais vizuālais tēls, diemžēl ir ļoti mānīgs. Rēķinieties ar to, ka viņai redzamā jūsu ģimenes dzīve, aprūpējamā situācija tiks izplatīta, protams, ka viņas interpretācijā, diezgan lielam ļaužu pulkam, jo atskaņas drīz vien būs dzirdamas. Viņa ļaunprātīgi izmanto bezpalīdzīga cilvēka situāciju – dara kā viņa uzskata, nevis, kā būtu labāk aprūpējamam. Ledusskapja saturu turiet kontrolē, jo apēst jau var tik cik var, kur paliek pārējais, uzmini nu...

El

Ve Vecais Avatars 12.04.2019

Pilnīgas muļķības te sarakstītas, Rita Bērziņa man daudzkārt dzīvē ir palīdzējusi, liels paldies viņai par to! Un cik man zināms kā aprūpētāja viņa arī ir ļoti pieprasīta!

El Elina Zaķe 06.07.2019

Tās nav nekādas muļķības. Gada laikā diendienā cilvēku var labi iepazīt. Šis cilvēciņš pārsvarā darbojas savtīgos nolūkos- tās arī ir atskaņas no viņai tuvu stāvošiem cilvēkiem.

Ve Vecais Avatars 11.07.2019

Galvenais ka Jūs Zaķes kundze esiet dimanta oliņa!

El Elina Zaķe 15.07.2019

Nav jau svarīgi, kas esmu es un man ir pilnīgi vienalga, kā Jūs mani dēvējat. Man nav nekādas vajadzības cilvēku nomelnot, bet kas nu bija, tas bija...Lai jau būtu tā, ka šī pieprasītā aprūpētāja otrreiz uz tāda grābekļa neuzkāps. Lai veicas pieprasītājiem!