Rita Bērziņa Leikarte - Negodīga rīcība

Esiet piesardzīgi, ņemot savās mājās slimu cilvēku aprūpētāju Ritu Bērziņu leikarti, it kā ticīgu cilvēku. Gaišais, smaidīgais vizuālais tēls, diemžēl ir ļoti mānīgs. Rēķinieties ar to, ka viņai redzamā jūsu ģimenes dzīve, aprūpējamā situācija tiks izplatīta, protams, ka viņas interpretācijā, diezgan lielam ļaužu pulkam, jo atskaņas drīz vien būs dzirdamas. Viņa ļaunprātīgi izmanto bezpalīdzīga cilvēka situāciju – dara kā viņa uzskata, nevis, kā būtu labāk aprūpējamam. Ledusskapja saturu turiet kontrolē, jo apēst jau var tik cik var, kur paliek pārējais, uzmini nu...

E

V Vecais Avatars 12.04.2019

Pilnīgas muļķības te sarakstītas, Rita Bērziņa man daudzkārt dzīvē ir palīdzējusi, liels paldies viņai par to! Un cik man zināms kā aprūpētāja viņa arī ir ļoti pieprasīta!

E Elina Zaķe 06.07.2019

Tās nav nekādas muļķības. Gada laikā diendienā cilvēku var labi iepazīt. Šis cilvēciņš pārsvarā darbojas savtīgos nolūkos- tās arī ir atskaņas no viņai tuvu stāvošiem cilvēkiem.

V Vecais Avatars 11.07.2019

Galvenais ka Jūs Zaķes kundze esiet dimanta oliņa!

E Elina Zaķe 15.07.2019

Nav jau svarīgi, kas esmu es un man ir pilnīgi vienalga, kā Jūs mani dēvējat. Man nav nekādas vajadzības cilvēku nomelnot, bet kas nu bija, tas bija...Lai jau būtu tā, ka šī pieprasītā aprūpētāja otrreiz uz tāda grābekļa neuzkāps. Lai veicas pieprasītājiem!

V Vecais Avatars 22.07.2019

Elīnīt manu enģelīt... kā ir savākt māsas mantojuma daļu un justies morāli pārākai par visiem!
Bērziņas lielais "GRĒKS" bija ka viņa pa kluso atļāva otrai māsai apmeklēt mirstošo māti...tā ka nevajag te ļa ļa par patukšoto ledusskapi!

E Elina Zaķe 24.07.2019

Es un vēl kaut ko savākusi? Diez gan, kas tas varēja būt? ...kā es jūtos, to gan man tikai pašai zināt, ne tev spridelēt...
Nav jau tikai patukšotais ledusskapis, Rita pati jau to labi zin, kas un kā bija, tieši tāpat kā es.

V Vecais Avatars 26.07.2019

Kāds bija iemesls nelaist māsu pie mirstošās mātes?!?!
Mantojums, vai arī viņa gribētu patukšot "nelaimīgo ledusskapi"..:)

E Elina Zaķe 26.07.2019

Rita, tavā prātiņā ir pilnīgs ķīsēlis...par mantojuma lietām jau tu savas trīs māsas apdalīji... Nu, ko kaut kā sajuka tev, laikam nebūsi šo faktu pierakstījusi. Tev nav miera, ja tu kaut kādās lietās neurķējies. Nu tad urķējies vien tālāk, lai patiesi uzzinātu manu mantisko stāvokli, nevis kaut kādas glupīpas raksti. Tajā laikā, kad tu biji pie manas mātes, viņa vēl mirt gan netaisījās, vai ne... atkal sajuka.Redzi kā nu ir sanācis, ka es tev par daudz uzticējos, un tu ko sadarīji...

V Vecais Avatars 27.07.2019

Elīnīt nervi sāk uzdot...Vēlreiz atkārtoju jautājumu: Kāds bija iemesls nelaist māsu pie mirstošās mātes?!?! Manta, vai ne? :)

E Elina Zaķe 29.07.2019

Man ar nerviem gan viss ir vislabākajā kārtībā! Nu, ko tad tu neatbildi, kā pati savas māsas apdalīji? Izskatās, ka diez ko tev nav aprūpējamie, ka turpini urķēties!
Nu, ko izliecies par Nezinīti...tu taču pati labi zini, kā bija ar māsu- mātei jābūt pansionātā, jo viņa aprūpēt netaisījās -nevaru, negribu, nedarīšu...māsai atvaļinājumā un brīvdienās vajadzēja Jūrmalā atpūsties, tikai varbūt, kādreiz ieskries paskatīties uz māti kā muzejā uz izstādes objektu. Tavā aprūpējamo pieredzē jau nav maz tādu gadījumu.
Kad māte gulēja vairākas reizes slimnīcā, un kur tad bija māsa? Piezvani un uzjautā viņai, un vēl pie reizes, kā viņa kop kapus!
Vai tu vēl neesi noskaidrojusi par mantu? Tas taču ir tik vienkārši, lai trešo reizi nav jājautā! Lai tev, kā ticīgam cilvēkam, turpmāk svešas lietas neliptu pie rokām! No sirds tev to novēlu! Dzīve jau kādreiz arī kaut ko iemāca, vai ne!