www.sudzibas.lv Riols Sia Nemaksā algu strādniekiem

Riols Sia - Nemaksā algu strādniekiem

Lūdzu nesadarbijaties ar šo firmu SIA RIOLS. Jo šai firmai ir pilnīgi nospļauties par darbinieku,strādā kā vergs,bet algu tev vai nu neizmaksās vai pa daļām ļoti ilgā laika periodā.Turklāt sodus ja tu esi kkur kļūdijies liks uzreiz simtos maksāt...Tur strādā vieni krievi Kā jau bandītu kanorī.

E

C CastorTroy 13.05.2015

Ja Tu šķīro cilvēkus pēc tautības, ja krievi- tad uzreiz bandīti... Ar tādu tavu nostāju ir pareizi, ka tev nesamaksāja!

R ri4y 14.05.2015

Piekrītu CastorTroy, uzņēmuma valdes locekļu vietā es vēl tevi iesūdzētu tiesā par rasu naida kurināšanu un aizvainošanu par vairākiem tūkstošiem eiro!

B BJ 22.09.2017

BJ .Uzskatu,ka darba ņēmējam ir jāzina darba devēja sliktās ierašas.Tautībai gan šeit nav nekādas nozīmes.

B benben 23.01.2018

Valodai nozīmes nav, bet ALGU TIEŠĀM NEMAKSĀ! Sūda kantoris un sūda priekšnieks!

H HawaRawa 17.09.2020

Нацизм свой придержи лучше! У меня есть друзья латыши, с одним вместе работали в этой фирме, и не платили как ему, так и мне, там нет разницы кто ты! Не сказать что не платят вовсе, но долг постепенно копится, плюс что-то могут не посчитать, "забыть", высчеты за то сё, честной оплаты нет конечно.