Rimi maratons - Maratons

Divas dienas Rīgā pajoliņi paralizē satiksmi, varēja skriet norobežotā aplokā vai mežā, nekam nevajadzīgs pasākums tikai dusmas un naidu pret sevi izraisa. Tā gads aiz gada. Rimi lai labāk rūpējas par saviem darbiniekiem pensionāriem, tā teikt par savējiem. Murgi, kuri nevienam nav vajadzīgi paspliecinaties var arī citur, tālāk no pilsētas robežām. Iedot mosk vēl dažas brīvdienas, lai paskrien

G

Strādāju paša Rīgas centrā. Pilnīgi piekrītu sūdzībai. Ar lielām grūtībām tiku uz darbu.
Lai skrien pa mežu, klauni. Jēgas nulle.

B Bez_vārds 07.05.2023

Diez vai sūdzība kautko atrisinās. :)

Velvetpopstar 07.05.2023

Varbūt pats piedalies maratonā?

V VisSliktiAtlajstSajmu 08.05.2023

Klauns, ārā silts laiks ej ar kājām. Katru gadu zināms datums, kad notiks maratons un tad arī saplāno tās divas dienas vai arī sēdi mājās. Gan jau noderētu pašam paskriet ja tā sacepies, ka divas dienas ar mašīnu nevari braukt pa centru. Maratoniem notikt pilsētā tas ir standarts un pasākums par, ko vajadzētu priecāties un piedalīties... visā pasaulē katru gadu pilsētās notiek maratoni. Vismaz kaut kas interesants notiek pāris dienas nevis kā cauru gadu visa pilsēta ar mašīnām. Kārtējais neapmierinātais Latvietis, kuram viss ir slikti un nekad nebūs apmierināts... labāk tad marinējies savā sulā un nelien no mājas ārā ja čīksti par katru sīkumu.