www.sudzibas.lv Rimi Juglas centrs Neadekvata attieksme

Rimi Juglas centrs - Neadekvata attieksme

Bija veikalā 21.45, bija barga attieksme. Ņirgajas un jautaj par vecumu. Pirms tam tieši tā pati kasiere dokumentus neprasīja. Man ir 35 gadi un es izskatos tāpat. Jums nevajag mani noraidoši un ņirgāties par mani ar vārdiem, ka man nav 18 gadu.
Agrāk no šīs kasieres nopirku cigaretes, viņa dokumentus neprasīja.
Tika ievērots, ka nepilngadīgie kaimiņi pērk alkoholu, brīvi, bet jautā man. Man nav jāuzrāda dokuments. Jo man ir vismaz 25 gadi, ta ir rakstits.
Kad šī iebiedēšana beigsies?
Jaunieši pērk brīvi. Bet no rīta cigaretes pārdod, bet vakarā tas pats cilvēks nē.
Man nav 15 gadu.
Beidziet ņirgāties par mani. Kasiere teica ka esmu gaju skolā. Kurš atvainosies?

Papildināts Mary.Rose 16.02.2023

16,02,2023

N Navproblemu 16.02.2023

Nu gan atradāt par ko sūdzēties, priecājies, izskatāties jaunāk nekā esat

T taisnibascinitajs3 16.02.2023

Līdz 25 gadi pašam jāuzrāda dokuments uzreiz pērkot šāda veida preces bez prasīšanas, pēc tam jāuzrāda, ja pieprasa.

C Cilvēks16 16.02.2023

Pēc uzrakstītā teksta gramatikas,neizskatās, ka būtu 35 gadi..

M Mixx 17.02.2023

Good Intentions 17.02.2023

Ja prasa, tad ir jauzrāda un nekā tur tāda nav. Nevajag pārspīlēt un uzpūst no mušas ziloni. Jūs neesat vienīgais klients, kas apmeklē veikalu un kaserei nav uzdevums atcērēties klientu sejas vai to ka ir uzrādijusi dokumentus. Ja pārdod nepilngadīgiem, tad jūsu pienākums ir ziņot.

R RunčaĶepa 17.02.2023

>>> Bet no rīta cigaretes pārdod, bet vakarā tas pats cilvēks nē. >>>

Varu ieteikt vairāk gulēt, lai arī no rīta Jums tiek prasīti dokumenti.