Rihards Tomsons - Krāpšana

Ļoti priecātos, ja kāds atklātu, kur meklējams šis jaunietis. Ir izkrāpis palielu naudas summu un viss viņa dzīves stāsts ir miglā tīts - vieni melu meli.
Tātad, visi, kam kaut kas par viņu ir zināms, lūgums šeit atsaukties! Esiet uzmanīgi, neiesaistaties nekādos darījumos ar šo personu.
Paldies!

R

T Taksists 21.02.2009

SSitais jau pa visu netu izvazaac, var ieccoleet bmwpower.lv - > krapnieki ieks bmwpower.lv topikaa vinnam krininaallieta uzsaakta:

E Elija 21.02.2009

Kā ar tevi var sazināties? Man ar bēda ar viņu!!!

E Egija 21.02.2009

Tas nav tas pats Rihards Tomsons, kas strādā par juristu Alūksnes 2-1. Mājas lapa: www.raconsulting.lv?

T Taksists 21.02.2009

Tas pats tas pats jurists, man vienam pazinnam ar ssis bij, laiciigi pabriidinaaju lai beeg ptom.

A Aigars 22.02.2009

100% krāpnieks! Neticat nevienam vaardam!!!

N njā! 22.02.2009

Traki, ka viņš tik daudzus ir pieādelējis! Un arī es esmu tcis zem viņa krāpniecības, pareizi nieka 250 latus izkrāpa, bet pats vainīgs par savu stulbumu...ceru, ka kāds viņam sadoss pa muti, jo es vēl neesmu viņu tradis!!! Telefonu neceļ, vai ir izslēgts, un numurus maina kā zeķes. Traks vecis, gan draugos atrodams, un viņam tikai 24 gadi...Kas būs, kad viņam būs 40 gadi?

T Taksists 22.02.2009

Vinns liidz 40 gadiem nenodziivos.

Palasiet kaadus murgus vinns tur sarakstiijis tai savaa juristu maajas lapaa, it kaa tas nezin kaads SUPER kantoris, kuraa straadaa n-tie cilveeki, bet vinns tak tur visu (sudus) dara pats.

Vienvaard sakot MESLU MESLUS

D Drausmas 22.02.2009

mans ir šokā!!! Tas nozīmē, ka manai naudiņai adāaaāaaa!!!

R Ronis 22.02.2009

Mūciet, mūciet, un cik vien ātri variet. Nekādā gadījumā neiesaistieties ar šo cilvēku!

P peksis 23.02.2009

Nekādā gadījumā neielaidieties ar šito mēslu nekādos darījumos, viņš ir apkrāpis pus Rīgu, ja kādam ir kādas pretenzijas pret šo šuda gabalu sūtat meilu.

A Aigars 23.02.2009

lūdzu paziņot zinātājus, kur mekēt šo Tomsonu!?

R Ronis 24.02.2009

Viņš tagad brīvi staigā pa Rīgu. Tusē pa Pļavniekiem. Viņa sazināšanās datus var atrast viņa mājas lapā. Veiksmi tev viņu atrast.

N ne-jurists 24.02.2009

Mājaslapā anonīmi murgi... ja vasarā esot Latvijā būs laiks, kazi, jāmēģina pavazāt aiz deguna.

C cits 24.02.2009

Dzīvoju Alūksnes 2, kādu laiku atpakaļ tajā dzīvoklī viss notikās, gaisma pa vakariem dega, tad kādus mēnešus 2vus bija tumsa un tagad atkal kāds tur dzīvo, varbūt chalis atgriezies!

A Andris 24.02.2009

Re, ja gribās naudu, tad variet padežūrēt pie mājas :D:D:D

R RihardsTomsons 01.03.2009

Tas duraks kurs sito ielika lai nesm sito ara!!!

J Juris 01.03.2009

Čau, Rihard! Kā iet?

A Arnis 02.03.2009

Gan jau kaads neapmierinaats klients sho ielicis. Ne jau visas lietas tiesa var uzvareet. Tas uzreiz nenoziimee, ka kraapnieks!

A Armanc 07.03.2009

Es zinu kur vinsh ir

J janis 30.04.2009

:)))))))))))))vinjsh gribeeja mani..., bet...nekaaaa:))))))))))hehe, apluuza...kad pats sajutaa, kaa tas ir uz savas aadaas... izskataas ka ir dienvidu parstaavis..., jo tachu apjaat driikst, bet zgat tieshi nee, tas lai veicinaatu smadzenju darbiibu...Veiksmiigi mekleeet...