Rihards Strādnieks - Slikts strādnieks

Reklamē sevi kā ārprātīgi pieredzējušu meistaru, flīzētāju, utt. Vien nav ne savu instrumentu, ne saprašana par kvalitatīvu remontu un elementāru pieklājību, tīrību aiz sevis. Izmanto klienta instrumentus tos sabojājot. Ja kādi paliek vesali, tad tos aiznes sev līdzi. Nevienam neiesaku šo celtnieku!

K

D Dmitrij Larionov 14.09.2018

Tas tiesa ka Rihards Stradnieks krapnieks. Vinč vacija ari gribeja nozagt instrumentu bet vinjam neļava to izdarit.. Bet šis pirms braukšanas uz Latviju manam kolegim izkrapa 270€. Uzmanieties no Riharda Stradnieks Vinč sakuma jums sasolis zelta kalnus bet pectam abzaks..

A Aiga Ernestsone 21.05.2019

gribu bridinat cilvekus,Rihards Stradnieks ir krapnieks.Vins uzdodas par labu jumta meistaru.Kopa strada ar vel vienu puisi. Uzticejos,samaksaju naudu,nepabeidza darbu un aizlaidas.Sabojaja jumtu,Saskruveja skruves kur pagadas.neuzlika listes zem jumta.Jumts ir vilnots.Jamaina jumts.Jumtu nopirkam pa dargu naudu.Klausuli necel .Riharda nummurs 20275527