Rihards Mednis - Krāpšana

Rihards Mednis apņēmās izgatavot manas mājas balkona jumtiņus, bet nu jau vairāk kā gads ir apkārt, bet jumtiņi vēl nav gatavi. Nauda paņemta un šobrīd ir solījums solījumam galā. Tā tas turpinās jau gadu. Kaut kad komunicē WhatsAppā, bet zvanus neceļ. Saka, ka it kā viss esot gatavs, bet, kad prasu, lai iedod jumtiņu, pats uzstādīšu, tad atkal atrunas. Tad neesot Latvijā, tad nevar, tad nav laika utt. Citiem vārdiem sakot, klasisks krāpnieks. Esiet modri un NEKAD NESADARBOJATIES ar viņu!

V

D Daira 14.10.2018

Pēc sūdzības publicēšanas esam atguvuši 3 nenokrāsotus metāla rāmjus no 8 pasūtītajiem jumtiņiem.

Esot bijis 4-tais rāmis, kuru minētā persona ir pārpārdevusi citiem.

Dilemma - izņemt sūdzību vai ir pamats atstāt? Jo tika apgalvots, ka visi pasūtītie jumtiņi ir saražoti un ir tikai jāatved.

Taču, aizbraucot pašiem pakaļ, aina pavērās drūma, jo nebija ko ņemt.
Kā mums sadalīt 3 rāmjus starp 8 pasūtījumiem?

D Daira 14.10.2018

03.10.2018 apgalvo, ka jumtiņi ir saražoti

V Vlauris 14.10.2018

Ja tas tā būtu, tad būtu labi.