Rihards Mednis - Krāpnieks

Rihards Mednis - krāpnieks un afērists, kas vairāk kā pirms gada ir apņēmies izgatavot un uzstādīt veselas ielas vairāku māju īpašniekiem balkonu jumtiņus, iekasējot no katras mājas priekšapmaksu. Diemžēl, ar naudas iekasēšanu viss ir beidzies - meistars pazudis, nav sasniedzams, jumti nav uzstādīti. Retajās reizēs, kad sanāk sakontaktēt caur Whats app, apgalvo, ka jumti ir izgatavoti un tiks piegādāti “šovakar”, “piektdien”, “svētdien”, “pašiem jāpaņem” u.t.t. Stingri iesaku atturēties no sadarbības ar šo meistaru, jo preci un pakalpojumu pēc avansa iemaksas saņemt nav iespējams. Uz telefona zvaniem neatbild, darbnīcas vietu neatklāj, kā arī nedod iespēju sagatavoto preci paņemt pašiem .

D Daira 12.10.2018

Apstiprinu

D Daira 12.10.2018

Te sarakstes var pievienot "tonnām"

D Daira 14.10.2018

03.10.2018 apgalvojums, ka visi jumtiņi ir saražoti