Rihards Briģis - Krāpšana

2016. gadā Rihards Briģis turpina savu darbību. Rīgā paņēmis remontēt dzīvokli paprasījis 4800 eiro . Remonts nav pat tuvu nobeigumam un strādniekiem vairs nemaksā. Vēl papildus viņam ir uzradies palīgs (skolnieks) Miks , kas arī jau ir iemācīts naudas maksāšanas brīdī pazust un izdomāt kādas pasakas.

U upuris 23.03.2016

Šādiem publicējiet telefona nr un bildes, lai cilvēki zin par kuru iet runa

F Flīzētājs 23.03.2016

26160258 pārvietojas ar zilu busu

R Rihards Briģis 02.06.2017

Ja šādu apmelojošu informāciju anonīmi var rakstīt Jānis Skadiņš pk. 231084-xxxxx, cilvēks, kurš par dzeršanu objektā, nekvalitatīvu darbu, materiālu un instrumentu zādzību tika padzīts no darba un to portāls publicē, tad tas nav korekti un "velk" uz tiesu darbiem!

M Maris Mitrikis 26.08.2017

Rihards Brigis ir ists krapnieks . Arii 2017, gada sakumaa sanemot pietiekami lielu avansu par materialiem un veel neuzsaktiem ( bet apsolitiem ) darbiem , pazud no redzesloka . Ne materialu ne apsolitaa darba , Nakas meklet citus celtniekus un maksat velreiz .

R Rihards Briģis 30.10.2017

Māri, lūgums sniegt precīzu un korektu informāciju! 2016.gada 27.novembrī Tu (precīzāk Antra Deksne) veica avansa maksājumu 1000€ apmērā (30% no kopējās pasūtījuma summas!), nevis man, bet gan galdniecībai par auto nojumes izgatavošanu! Galdniecība auto nojumi izgatavoja un bija/ir gatava vest to uzstādīt, ar nosacījumu, ka tiek veikta apmaksa par to. Māri, galdniecības vīri joprojām ir gatavi vest un uzstādīt Tevis pasūtīto auto nojumi, tikai Tev ir jāizdara sekojošais: 1. Samaksā parādu par jau paveiktajiem darbiem un iepirktajiem materiāliem (Pilna un korekta informācija ir gan Tev, gan Antrai Deksnei!); 2. Samaksā galdniecībai par izgatavoto auto nojumi; 3. Apliecini, ka varēsi un samaksāsi par auto nojumes uzstādīšanu!