Rigawalk SIA - Krāpšana

Nesen uzgāju mājaslapu "Rigawalk.com", iegādājos tur apavus, mājaslapā rakstīts, ka viss ir 100% autentisks, tad kādēļ man tika piegādāti fake ķīnas replikas? !
Citi jautās kā es to secināju? - apavu āda ir dzeltene kam oriģinālā nevajadzētu būt, kaut kādi diegi spīd, kur tiem nevajadzētu pat būt! Šuvuma vietas ir šķības!
Nevienam neiesaku, pārdod replikas apavus pa reālu apavu cenu!

El

Vairāk sūdzības par Rigawalk SIA

At Atsauksmes. lv 01.09.2019

"Citi jautās kā es to secināju?" Nē, citi jautās, kā tu iepriekš neizsecināji, ka šis ir krūmu veikals, bez fiziskās ofisa adreses un ar domēnu .com

Tu Turkey901 01.09.2019

Jūs nebūsiet savā dzīvē redzējusi īstus apavus, tikai centrāltirgū un fake iveikalos nopērkamos!
Kaut kur interneta plašumos vai Cosmopolitan žurnālā uzgājāt testu: Kā ātšķirt īstus apavus no baklažāna?!

Ri RigaWalk 30.10.2019

Sveiki! Šeit raksta no Riga Walk. Kādi pierādījumi, ka apavi ir "fake" jeb neīsti? Vai Jums ir rēķina numurs? Mēs pārdodam tikai oriģinālus apavus.