Rīgas Ziepniekkalna sākumskola - Skolotājs

Nesūtiet bērnus mācīties šajā skolā. Šeit strādā tādi atsevišķi skolotāji, kas nespēj un arī negrib tikt galā ar saviem pienākumiem. Teiktā pamatā, protams, ir viena konkrēta skolotāja, bet medus mucā pietiek ar vienu darvas karoti. Šī konkrētā persona ne savu mācību priekšmetu kā nākas pasniedz (ne vārda vairāk kā mācību grāmatā rakstīts), vēl ka audzinātāja ir apaļa nulle. Klases iekšējos konfliktus (pašu bērnu starpā) nerisina ne audzinātāja, ne skolas vadība. Secinājums, ka tādas personas nedrīkst laist jaunās paaudzes tuvumā.
Ja skolotājs var pateikt, ka viņam ir jāmaksā par to, lai skolēns ietu labot atzīmi par slikti uzrakstītu kontroldarbu, tad trūkst vārdu par šādu nekaunību. Ko var iemācīt skolotājs, kas skolēniem visu laiku deklarē cik viņam ir grūti? Ko skolēni var no šāda skolotāja iemācīties noderīgu savai dzīvei? Es, piemēram, ik pa laikam iedomājos un ar labu vārdu atceros tieši sākumskolas skolotājus.
Vajadzēja gan to skolu reorganizēt (ko gribēja darīt gada sākumā), varbūt sakarīgāka vadība būtu.
Cik vien iespējams turieties tālāk no šīs skolas.

E Emils 17.12.2010

Problēmas, trūkumi un nepilnības ir katrā skolā, t.sk. arī Rīgas Ziepniekkalna sākumskola nav izņēmums. Bet es tomēr nepkrītu Jūsu viedoklim, ka kopumā skolā ir viss slikti! Ja Jums ir pretenzijas vai neapmierinātība pret konkrēto skolotāju tad vajadzēja rakstīt sūdzību ne vispārīgi, bet personalizēt šo cilvēku. Rīgas Ziepniekkalna sākumskolā mācijās mani bērni, un es tikai varu pateikt sirsnīgo paldies gan J.Puriņa k-gam, gan D.Ameterei, M.Buškovai, P.Ozoliņai un citiem par viņu darbu. Bet ja Jūs neapmierina šī skolā, tad pārvediet bērnu uz 94.vidusskolu.

Kas attiecās uz klases iekšējiem konfliktiem, tad tas vairumā nāk no ģimenes, ja vecāki neiesaitās kopā ar klases audzinātāju tās risināšanā, tad skola nevar arī tos atrisināt. Es negribu moralizēt, bet varbūt jāsāk no sevis...

S Slēpts 10.01.2011

Atvainojiet, bet es jau sešus gadus mācos šajā skola un nekad šāda atieksme pret bērniem nebija bijusi.Man tagad ir 12gadi un tagad es eju 6kl. un pa šiem sešiem gadiem skola mainijās uz labāko pusi.Varbūt jūs pat par daudz pārspīlējat jo jūsu bērnam ir sliktas sekmes (tikai piemērs :D), (neapvainojaties :D)...Es varu teikt vienu ja jūs personīgi macītos šajā skolā jums patiktu!!! XD

S Slēpts 10.01.2011

Baigā jēga bija šito rakstu likt :D

G Guna 24.01.2011

Negribu piekrist raksta autorei, jo Rīgas Ziepniekkalna sākumskola ir laba skola. To norāda Starptautiskais Ekoskolu Zaļais karogs, kuru skola jau saņēmusi sesto gadu. Tas nav vienkāršs auduma gabals, bet skolas kvalitātes rādītājs. Ja neapmierina kāda situācija, to nevajag publiskot, jo no tā jau rūgtums pašai nepaliek mazāks, bet vajag iet uz skolu, izrunāt ar konkrēto cilvēku, pēc tam ar skolas administrācijas pārstāvjiem - direktores vietniekiem, un varu garantēt, ka vajadzīgo rezultātu sasniegsiet, jo Jūs jau esat izglītības pasūtītāja. Neiesaku patiesību meklēt kaut kur ārā un pa interneta kanāliem, bet skolas iekšienē izzinot vairāk skolas skolotājus. Varbūt arī kāda daļa no Jūsu rūgtuma jāuzņemas pašam izglītojamam, jo dūmi nav bez uguns. Domāsim pozitīvas domas un risinājumu meklēsim konkrētajās sienās, dialoga veidā un tad rezultāts garantēts!!!

E Einārs 07.11.2011

Kā skola var būt slikta, ja pēc šīs skolas daudzi bērni iestājās spēciigās, prestižās skolās un viniem nesagādā problēmas arī tajā skolā noturēties.

R ralfss 30.03.2012

Tas nu gan ir aplami. Pats pabeidzu šo skolu un atceros tikai labu. Skolotāji visi ir ļoti labi un mīļi. Esmu tagad labā skolā un varu teikt vienu, šī skola mani ir labi sagatavojusi. Man ir 13 gadi un eju es 7. klasē.

L lionella 12.05.2017

Biju aizgājusi uz atvērto durvju dienu. Briesmīga skola,slikta aura. Tā kā manam bērnam jāuzsāk skolas gaitas esmu aizgājusi uz vairākām skolām . Tad jau 94.vid.sk.ir daudz labāka. Ziepniekkalna sākumskolai lai arī ir liela teritorija ap skolu nav nekādu atpūtas laukumu bērniem.Vispār nekā. Blakus esošajai krievu skolai izcils laukums. Tas vien liek aizdomāties ( un ne tikai tas ) par direktores aizsēdēšanos amatā. Nekāda interese par bērniem. Ārējā fasāde skolai atjaunota,bet iekšā remonts nav bijis gadiem. Mani pārsteidza 1.kl. ģērbtuves. Skapīši koka kā dārziņā,bet ne jau katram savs. Uz vairākiem viens. Neko tādu nebiju vēl redzējusi. Pirms sapulces biju aizgājusi uz blakus esošo krievu skolu paskatīt laukumiņu un satiku meitenes kas esot mācījušās pāris gadus atpakaļ Ziepniekkalna sākumskolā . Jautāju vai iesaka tur mācīties. Viņām atsauksmes neitrālas,bet vecākiem esot bijušas nesaprašanās ar administrāciju. Un nav nekāds brīnums. Es vēlreiz tur iegriezties negribētu. Skolas pārstāve kas vadāja un stāstīja par skolu neizraisīja vēlēšanos pieteikties šai skolā. Skolas ēdnīcu vecākiem nerādīja. Neesot atslēgu un varot apskatīt skolas mājas lapā. Sporta zāles arī nerādīja. Pozitīva bija bibliotekāre un varēja just ,ka darbs ir viņas sirdslieta. Bibliotēka man patika un bērniem gaisotne tur ir laba. Visumā neiesaku bērnus vest uz šo skolu.

B babushka 02.07.2021

Sveiki, pati mācījos šajā skolā pāris gadus atpakaļ un par visiem skolotājiem un direktori varu teikt tikai to pašu labāko. Šie skolotāji vienmēr gribēja iemācīt un vienmēr nāca pretī, kad bija nepieciešams un protams arī, ja cilvēkam bija mēlē mutē un spēja izteikt savu viedokli. Stundas arī nekad nebija garlaicīgas, skolotāji vienmēr atrada interesantu veidu kā pasniegt vielu. Šī skola reāli disciplinēja skolēnus un neļāva nevienam kāpt uz galvas. Klase arī bija superīga. Tā kā cilvēki ir dažādi, vienīgi varu teikt to, ka atsauksmes arī būs dažādas un viedoklis nevienam nebūs viens un tas pats. Bet par bibliotekāri jums taisnība,nezinu, ja viņa vēljoprojām tur strādā,bet viņai tiešām patika sadarboties ar bērniem un viņai tiešām patika savs darbs. Bet man vēl joprojām nepielec, kāds sakars ar kaut kādu auru? Nezinu kādu auru jūs tur jutāt un kādu jums vajadzēja just, bet viss atkarīgs arī no personības un ar kādu attieksmi jūs gājāt uz šo skolu!

Z ZzM 07.08.2017

Ziniet, es nenodarbojos ar sūdzēšanos, jo tas nav mans.
Bet man , diemžēl, ir jāizsaka savs subjektīvais viedoklis par šo skolu.
Šī skola ir padomju laika skola - gan iekštelpās, gan arī skolotāju un direktores ziņā/attieksmē/mācīšanā. Spriediet nu paši, vai Jums tas ir vajadzīgs. :)

T Tava māte 14.01.2019

Sliktāka skolā pasaulē