www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Attieksme un kvalitāte

Torņakalns/ Rīgas veselības centrs - Attieksme un kvalitāte

Aizgāju pie saucamā dermatologa uz konsultāciju, attieksme, nu vienkārši šausmīga! samaksāju 24 euro par to ka tas ir vien nosaukums! izgāju ar vienu baltu lapu un 4 dermatoloģijas institūta nosaukumiem kurus pate varēju atrast google!!!! esmu vīlusies!!! tas bija kautkas prātam neapverams, samaksāt 24 EUR par ko???

Atbilde no Rīgas veselības centrs 04.11.2016

Paldies par sniegto atsauksmi. Tomēr, lai objektīvi varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sniegtā veselības aprūpes pakalpojuma kvalitāti, lūdzam Jūs atsūtīt personisku iesniegumu (adrese: [slēpt]@rigasveseliba.lv ), precīzāk minot konsultācijas detaļas. Pacientu apmierinātība un pakalpojumu kvalitāte ir mūsu prioritāte, tāpēc vienmēr esam gatavi konstruktīvai sadarbībai. SIA "Rīgas veselības centrs" administrācija