www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Nav pārdomāta zīdaiņu pieņemšana

AtrisinātaRīgas veselības centrs SIA - Nav pārdomāta zīdaiņu pieņemšana

Sveicināti! Problēma nr. 1: medicīniska iestāde, kura piedāvā pakalpojumus bērniem līdz 1 gada vecuma nav drošas garderobes-stāvvietas priekš bērnu ratiem. Iestādē nav atbildīgas personas un nav drošas reģistrācijas sistēmas ja gadījumā kāda cita persona "aizņemas uz neatgriešanos" jūsu bērna ratus vai it kā netīšam "sajauc" paņēmot tos labākos ratus un atstājot savējos ratus. Atvainojiet, vai iestāde ir gatava man kompensēt 500eur, ja gadījumā pazūd mani bērna rati kāmēr es kopā ar bērnu atrodos pie rehabilitologa uz konsultācijas? Ja iestāde nav gatava katram klientam izmaksāt kompensācijas par bērnu ratu pazušanu ir vismaz 2 risinājumi. 1. Risinājums: atļaut bērnu pavadošai personai pieskatīt ratus nepārtraukti t. I. Pārvietoties visās telpās tajā skaitā pie ārstes kabinetā ar bērnu ratiem. Ja vadībai nepatīk 1. Risinājums higienisku apsvērumu dēļ, tad nepieciešams izstrādāt normālu bērnu ratu uzglabāšanas sistēmu. Piemēram klientam ar bērnu ratiem var piešķirt numuriņu un tikai uzrādot šo numuru ir iespējams paņemt ratus (ja numuriņš nozaudēts tad uzrādot pasi) . Problēma nr.2. Ja bērnu rati tiek nodoti uzglabāšanai priekštelpā, bet klientam ir nepieciešams doties citur pie rehabilitologa: atvērt durvis, pasniegt un savākt atpakaļ somā dokumentus priekš lokālas registratūras ar mazo bērnu rokās kurš vēl netur galvu, t. I. Pieaugušajam ir aizņemtas 2 rokas turot bērnu. Varbūt ir vērts padomāt par iekštelpu bērnu ratu ieviešanu, kurus varētu izmantot priekš maziem bērniem (laikā pēc savu ratu nodošanas priekštelpā) ? Problēma nr.3: uzgaidīšanas telpā (pie rehabilitologa) ir karsti un nav gaisa, nestrādā ventilācijas sistēma. Netikai klientam ir grūti atrasties uzgaidīšanas telpā, izskatas ka registratūras darbiniekiem arī nav vēsāk. Kurš būs atbildīgs par to, ja cilvēkam ar sirdi slikti paliks jūsu bezgaisa telpās?
It īpaši mežrozīšu iela 43 apkalpojas ļoti dažāda sociāla statusa cilvēki. Vai dažam cigaretes beidzās kur nu pazuda tie rati 500eur-1500eur (pm, bugaboo rati) vērtībā?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Atrisinātas 02.09.2020

Ir

Paldies par Jūsu viedokli! To saņēmām nākamajā dienā pēc SIA “Rīgas veselības centrs” filiāles ”Bolderāja” darba uzsākšanas jaunuzceltajā ēkā Rīgā, Mežrozīšu ielā 43. Diemžēl atsevišķi tehniski jautājumi vēl tiek risināti. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

D Diāna 19.08.2020

Arī filiālē "Ziepniekkalns" ir vasarā ir ļoti karsti un nav gaisa uzgaidāmajā telpā pie reģistratūras ( vispār nav kondicioniera). No tā cieš gan pacienti, gan darbinieki. Savukārt filiālē "Iļģuciems" ir kondicionieris, bet jēgas ne kādas un atkal ir jācieš pacientiem un klientu reģistratoriem. Kāpēc? Izskatās, ka SIA "Rīgas veselības centrs" tā nav prioritāte. Tas ir ļoti skumji un nožēlojami :(