www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Gimenes a. Sandra Agrina

Tornakalna poliklinika - Gimenes a. Sandra Agrina

Tik bezatbildiigu arstu par Sandru Agrinu veel nebiju saticis! Pirmkaart aarstee visu, nu gandriiz visu cencaas, ar antibiotikaam, raksta noziimeejumus pati nezinot uz kurieni, saka adresi un tel. lai mekleejot pats zvanot uz 1188! Sausmas, paarakstijos uz priivatpraksi pie gimenes arsta, pavisam cita kvalitaate! Cik zinu, ljoti daudzi cik aatri paariet pie vinas tik pat aatri aizmuuk!

V

P pacijets 15.12.2010

Tā nav taisnība!!!
Es pie Dr. Agriņas ārstējos jau 18 gadus, tā ir ļoti laba uz zīnošā ārtse!!!

J Jehidna 16.12.2010

Es arī par Dr. Agriņu varu teikt tikai labu, ļoti zinoša, saprotoša un izpalīdzīga dakterīte. Kopā esam vairāk nekā 19 gadus. Ne pret vienu citu es viņu nemainītu. Un antibiotikas ir pēdējais, ko viņa piedāvā, tā tad citas izejas vairs nav. Visu cieņu Jums dakterīt!

A Aladze 24.01.2011

Meli un pasakas!
Kaut arī vairs ne tuvu nedzīvoju Pārdaugavā, vēl joprojām esmu palicis pie Agriņas.
Reti saprātīga, izpalīdzīga un saprotoša ģimenes ārste. ne ar kādiem 118 nav uzplijusies, pat otrādi - zīmējusi shēmas kā kur nokļūt un tamlīdzīgi...

un, kā reize, tieši antibiotikas izraksta beidzamās :)

M maijapure 11.10.2013

Jau no dzimšanas abi mani bērni apmeklē Dr.Agriņu. Nu jau 19 gadi pagājuši kā esam viņas pacienti. Par viņu varu teikt tikai labus vārdus. Pateicoties Dr.Agriņas padomiem un ārstēšanai mazajam puikam izdevās uzveikt astmu-nu jau esam aizmirsuši ko nozīme smakt nost un regulāri lietot inhalatorus. Paldies daterei par darbu.

C cerini 07.06.2015

Varu ieteikt nomainit pret dakteri M.Liepinu, tad vairs nesūdzēsies.