www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Ginekologs neparzin savu darbu

Tatjana Simanovska - Ginekologs neparzin savu darbu

Ginekologs Tatjana Simanovska neparzin savu darbu.. Neteicu sievietēm pie viņas nekāda gadijuma ieejiet.. Jo īpaši esat stāvokli.. Uzstāda nepareizas diagnozes.. Neizraksta slimibas lapas ja tu sūdzies uz lielam vēder sāpēm un pat ja tev ir lapa no slimnīcas ar nopietnu sieviešu problēmu.. Kura laika tev jāuztur gultas režīmu.. A viņa sūta uz darbu .. Pēc 1 dienas laika sieviete zaudēja bērniņu.

S

B bonja 08.06.2016

У меня врач Симановская. 12 неделя беременности... Первый раз пришла к ней вставать на учет и отношение было вообще никакое, как-будто "зачем ты вообще сюда пришла", потом думаю ладно может в первый раз так. Прихожу во второй раз, ситуация особо не поменялась. Ничего мне не рассказывает, если я что-то спрошу, то ответа внятного я не получаю, или простой ответ "да" или "нет". Откуда я могу знать обо всём сама, на то она и врач , чтобы следить за мной, что-то подсказать или рассказать... теперь я уже не знаю менять врача или нет, а если другой еще хуже будет?! так бегать от одного к другому тоже не хочется...

J Jekaterina S 25.07.2016

Девушка, тут речь не только о вас, но и о ребенке. Хорошо, если все хорошо, но будущей маме нужны положительные эмоции и нормальное отношение и информированность о своем состоянии. С врачами нужно быть решительнее, как и впринципе не стоит давать об себя вытирать ноги.

Z Z666 06.11.2016

Menja ugorazdilo k nej prijti na prijom,otnoshenije voobwe nikakoje,4to to sprashivaju,a ona mne otve4ajet "ja neznaju 4to vam nado,a 4to ne nado"!!! Sprashivajetsja,a kto znajet?Esli bi ja sama znala kak i 4to,to za4em ona mne togda?...Neznala kak vzjatj odin analiz,pri mne ze sprashivala u sestri4ki,a potom ewe kolege svojej zvonila i sprashivala.Uzas! Interesno,u nejo voobwe obrazovanije medicinskoje jestj?...Nikomu ne sovetuju etogo ne professionaljnogo "vra4a".

J Janina Jaunzema 20.09.2017

pilnībā nepiekrītu šīm muļķībām...esmu pie šīs dakteres jau no 5. grūtniecības nedēļas un labāku ārstu neesmu redzējusi...

C Cilveks20 25.07.2018

Jā si "arste" ir briesmiga! Vina neprot latviesu valodu, lidz ar to nevareja man izskaidrot pat visparastakas lietas. Pusi no ta ko vinai prasiju vina vispar neizpildija, neklausijas pat ko es vinai saku. Nepaskaidroja neko apsoluti kas attiecas uz situaciju vai turpmako norisi. Liekas vina vispar citā pasaule dzivo. :D Ka tada vispar var stradat pa arstu!

C Cilveks20 25.07.2018

Jā si "arste" ur briesmiga! Nesaprotu kur vini tadu atradusi. 1. Vina pat nezin latviesu valodu, lidz ar to nesaprata vispar ko es vinai saku un prasu. 2.Vina neatbild uz jautajumiem ko prasiju vinai. 3. Izskatijas ka vina pati nesaprot ko vispar tur dara. 4. Nesniedza nekadas atbildes vai ieteikumus par talako ricibas norisi. Pilniba lieki izskiedets laiks un nauda. Nesaprotu ka tads cilveks var vispar but "arsts"

A Amis0000 13.03.2019

Pilnībā piekrītu,neiesaku iet pie šīs ārstes,briesmīga attieksme,briesmīgi neprofesionāli ,knapi prot Latviešu valodu,par upūtīgo māsińu vispār nerunāsim.

B bumbina0000 12.05.2020

Izdomaju aiziet pie shis “arstes” ar domu ka būs laba, atnaku, attieksme nepatikama, ta itka gan vina, gan masina negribetu vispar mani tur. Pastastu savu situaciju, pasaka ka vispar nesaprot par ko es runaju un teica ka nonems analizes kamer man aiz muguras ar masinju smejas par manu situaciju. Kad pateicu ka gribas aiziet uz tualeti arste man pasaka ka vinai vispar nav laika tam un lai naku cita diena. Nevienam neiesaku sho arsti