Tatjana Simanovska - Ģinekologs

Pierakstījos pie ārsta, jo bija nepieciešama steidzama apskate. Sāpes kreisajā olnīcā, uzpūties vēders un vilka / kreisājā sānā. Ārsts nokavēja 20 min. Parādīju savu Stradiņu slimnīcas izrakstu un iepriekšējā ārsta apskates vizītes papīrus. Iedeva 3 neeksistējošus numurus uz Gaiļezera, Stradiņu un 1.slimnīcas stacionāriem. Teica, lai zvanu, braucu uz turieni uz apskati. Viņa nezin man īsto sāpes iemeslu. Jautāju - kāpēc nevar uztaisīt atkārtotu USG, apskatīt olnīcu vai dzemdi vai veikt vēl kādus papildus izmeklējumus? Teica, ka viņai nav laika ņemties ar mani tik ilgi un to var izdarīt arī cits ārsts. Slimnīcās ir profesionālāki ārsti un uzreiz ķirurgs, gadījumā ja vajadzēs. Lieki samaksāju savu naudu. Neieteiktu vērsties pie šī ārsta.

09.10.2023

K