www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Attieksme pret pacientu un dokumentu noformēšana

Rīgas veselības centrs SIA, filiāle Iļģuciems, ārsts Ināra Pundure - Attieksme pret pacientu un dokumentu noformēšana

Gribu pievienot komentāru anonīmi. Pret ārsti Ināru Punduri (virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists) man pretenziju nav, izmeklējums tika veikts kvalitatīvi.
Bet man ir milzīgs ieteikums: ja ārste veic USG izmeklēšanu - obligāti lai izstāsta pacientam, ko viņa ir atradusi (nevis "jums pateiks ģimenes ārsts") un ko ir sarakstījusi slēdzienā.
Slēdziens 21.gadsimtā ir jāraksta salasāmi vai drukājot uz datora.
Bet, ja ārste aizpilda tipogrāfisko veidlapu un raksta ar pildspalvu - tekstam ir jābūt rakstītam saprotamiem latviešu burtiem, bez saīsinājumiem, nevis kā vista ar ķēpu: informācijai ir jābūt saprotamai visiem - gan pacientam, gan ģimenes ārstam.
Jebkuram ārstam ir jārunā ar savu pacientu, jo pacients maksā naudu par pakalpojumu - viņš gaida draudzīgu un profesionālu attieksmi no ārsta puses, un viņam ir tiesības uz informāciju.

A Anonima9999999 30.04.2020

Neiesaku nevienam šo ārsti - attieksme nosodoša, negatīva un teatrāla. No mušas izpūta ziloni, pat neiepazīstoties ar manu slim. vēsturi jeb vienkāršu lūgumu, ar kuru pie viņas ierados. Acīmredzot, dakterei bija slikts garastāvoklis, tad nu izlikās uz mani - kā jauns pacients biju tur pirmo un pēdējo reizi.

A Aleksa140999 03.07.2022

Ārsts ir labs. Ar viņu jau divus gadus.

A Alona Karlovska 09.04.2024

Joprojām ir ši problēma par izrakstu par apmēklējumu! Šodien samaksāju 60 eur par 5 min vizīti (vedera dobuma un nieru usg). Paņēma pusstundu vēlāk no nozīmēta laika. Par secinājumu vispar nav vārdu! 2 vārdi, vispār nelasami, kā teica ģimenes ārste - šīm izmeklējumam vispār nav jēgas! Iztērēts laiks un nauda ne par ko!