www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Attieksme pret pacientu un dokumentu noformēšana

Rīgas veselības centrs SIA, filiāle Iļģuciems, ārsts Ināra Pundure - Attieksme pret pacientu un dokumentu noformēšana

Gribu pievienot komentāru anonīmi. Pret ārsti Ināru Punduri (virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists) man pretenziju nav, izmeklējums tika veikts kvalitatīvi.
Bet man ir milzīgs ieteikums: ja ārste veic USG izmeklēšanu - obligāti lai izstāsta pacientam, ko viņa ir atradusi (nevis "jums pateiks ģimenes ārsts") un ko ir sarakstījusi slēdzienā.
Slēdziens 21.gadsimtā ir jāraksta salasāmi vai drukājot uz datora.
Bet, ja ārste aizpilda tipogrāfisko veidlapu un raksta ar pildspalvu - tekstam ir jābūt rakstītam saprotamiem latviešu burtiem, bez saīsinājumiem, nevis kā vista ar ķēpu: informācijai ir jābūt saprotamai visiem - gan pacientam, gan ģimenes ārstam.
Jebkuram ārstam ir jārunā ar savu pacientu, jo pacients maksā naudu par pakalpojumu - viņš gaida draudzīgu un profesionālu attieksmi no ārsta puses, un viņam ir tiesības uz informāciju.

Vairāk sūdzības par Rīgas veselības centrs SIA, filiāle Iļģuciems, ārsts Ināra Pundure