www.sudzibas.lv Rīgas veselības centrs Ļoti slikta attieksme prec gados vecu pacienti

Rīgas veselības centrs, filiāle Torņakalns - Ļoti slikta attieksme prec gados vecu pacienti

Gribu sūdzēties par acu ārsti Allu Zubkovu (Oftalmologs (Torņakalns) ) , kura gadiem "ārstēja" manu 85 gadus veco vīramāti. Daktere ar savu attieksmi un izturēšanos noveda vīramāti līdz tam, ka meklējām citu acu ārsti, un tad arī atklājās īstās problēmas, ka acis ir ielaistas un neārstētas. Vienai acij redze vispār bija zudusi, otro izdevās glābt veicot lāzera procedūru, noņemot biezu plēvi. Tagad pateicoties dakterei līgai ķemerei vīramāte redz vismaz ar vienu actiņu skaidri un labi.
Izrādījās, ka Alla Zubkova rakstīja tikai zāles - acu pilienus, vairākus vienlaicīgi ar vienu un to pašu aktīvo vielu, secinu, ka tā viņa izrādīja "rūpes" par veco pacienti. Būtu labāk uzreiz pateikusi, lai meklējam citu oftalmologu, nevis šādi ņirgājusies un neko lietas labā nedarot. Neiesaku vērsties pie šīs dakteres, viņa neiedziļinās pacientu problēmās un necenšas ārstēt.

A

K kawenna 10.06.2020

Paldies par atsauksmi. Ņemsim vērā

D Diāna 12.07.2020

Diemzel RVC ir loti toleranta atteiksme pret neprofesionaliem arstiem. Par sadiem gadijumiem jazino Veselibas inspekcijai.