www.sudzibas.lv Rīgas Valsts 1.ğimnāzija Negodīga izturēšanās

Rīgas Valsts 1.ğimnāzija - Negodīga izturēšanās

Skola ir pietiekami laba, tikai daži skolotāji no sevīm iedomājas dievus, it īpaši Karmena liepiņa, kura maina atzīmes katram cilvēkam kā grib un pēctam vēl izdomā ka neņems konkrētas lietas vērā lai citiem uzlabotu sekmes un citiem tās pazeminātu.
Neskatoties uz skolotājiem, telpas ir trūcīgas jn daudz kur ir vajadzīgs remonts, bet Rīgas dome izdomāja atjaunot fasādi nevis problēmas iekšā, kur skolēni atrodas.

J

really? 02.10.2018

Neciiksti, musu vecvecaaki pec kara macijas neapkurinatas telpas, viss cits ari bija katastrofala stavokli un redzi, dziivi palika, izglitibu ieguva, jo bija velesanas kko darit, nevis ka tagad jaunajai nurkstetaju paaudzei tik kko cikstet, ka kkas nav pa pratam, vai redz, nabadzinus pietiekami nenovertee!

J Jоhannnnnns 02.10.2018

Ko, gudrs jūties? Pats tos laikus esi piedzīvojis? Ka tikai tavs vectēvs neapsaldēja oliņas, sēžot neapkurinātās telpās uz cietā aukstā skolas sola?

_ _________ 06.10.2018

Sveiks, Johannnnnns.
Arī mācījos RV1Ģ. Cik atceros no aizvietotām stundām, pie K.L. nebija tik patīkami, ka pie dažiem citiem skolotājiem. Iesaku neiespringt par atzīmēm, iestājoties universitātē tiek ņemti CE vērtējumi. Ja atzīmes svarīgas vecākiem, vari vai nu paskaidrot viņiem situāciju, vai nu izpildīt prasības un nedot K.L. iemeslus samazināt Tavu vērtējumu.
Par remontu - arī neiespringsti, ģerbies siltāk un gaidi apkures laiku =).