Rigas Uzņēmējdarbības koledža - Apmācība un attieksme

Neiesaku mācīties šajā koledžā. Stundu laikā pasniedzēji aprunās citus pasniedzējus un kārtos savas privātās lietas. Reti kurš man pazīstamais ir pabeidzis šo skolu. Svetlana Gaile sadomājusies, ka ir skolas galva un to pat atzīst pārējie pasniedzēji. Nemaz nerunāsim par to, ka lekciju grafiks regulāri mainās. Pa visu skolu ir kādi 7 pasniedzēji kuri māca gan vidusskolu gan koledžu. Skolas sekretāre savā kabinetā ir apmēram 10min no visa sava darbalaika. Bibliotekāres runā tikai krievu valodā. Visā visumā- psiholoģiska pazemošana ar Svetlanu Gaili priekšgalā. Vēl tikai pēdējais gads jānomoka...

M Megija 16.09.2013

Pilnīgas muļķibas uzrakstītas. Ja šajā skolā mācās tad arī rezultāti ir labi, kole'dzu pabeidzu 2012.gadā ar izcilību un atzinību no skolas direktores.
Vienmēr jau atradīsies iemesls kādu noniecināt, tik vajag paskatīties cik pati esi vainīga :)
Pasniedzēji bija kolosāli un ļoti toleranti.

S sanija86 25.12.2013

Nevajag rakstīt tādas muļķības. Es šo koledžu pabaidzu 2008.gadā, daudzi pasniedzēji bija piesaistīti no citam augstākās izglītības iestādēm. Lana Gaile ir stingra, bet viņa ir cilvēks kurš palīdzēs tikt galā tad, kad ūdens jau smeļas mutē. Viņa prot gan sarāt, gan ari uzmundrināt. Ļoti nepatika Linda Ābele, nezinu vai viņa vēl tur strādā par grāmatvedības pasniedzēju. Ļoti asa un nelaipna, dēļ viņas pat gribēju iet no koledžas prom.