Rīgas Tūrisma un radošās industrijas A,deglavas iela 41 dienesta viesnīca - Siltums

Labdien, ir jau oktobra beigas. Rtrit dienesta viesnīcā- vecajā dienesta viesnīca, kurā šobrīd joprojām atrodas skolnieki ir nežēļigs aukstums. Ir jāsēž 2 segas satinušamies, lai nenosaltu. Lai gan es sapratu ka siltumu vajadzēja jau sen pieslēgt, be tnē Rīgas siltums laikam gaida atbilstošu grādus. Kā tas nākas, ka visur citur jau ir jau pieslēgts siltums, bet dienesta viesnīca kurā dzīvo skolnieki nē. Viņi laikam domā ka mēs piedzimām antarktīda un ka tas ir pilnigi normāli ka mums jāsalst. Vai šo situāciju nekādi nevar mainīt. Jo tas nav normāli, šāda veidā jau daudzi ir saslimuši, jo siltuma nav nekāda, ir jāvelkt 3 pāri biezo zeķu lai nenosaltu un biezi džemperi.!
Ja var tad lūdzu mainiet šo situāciju

R

really? 23.10.2018

Paskaties uz to pozitiivi, vismaz, lai sasildiitos nakas pakusteties, nevis tikai siltuma sedet un telefonaa skatities! :)

R rifss19 23.10.2018

Tad iesaku Tev pameiģināt kā tas ir kad Tev jāmacas un zobi klab...

C Cerība123 23.10.2018

Un mācoties kojās arī būtu vislaik jākustas? Tu tizleni padomā ko raksti. Vajag taču cilvēkiem cilvēcīgus apstākļus.

really? 23.10.2018

Sii problema butu jarisina uz vietas- dienesta viesnica,kopa ar atbildigajam personam! Nejau te kads jums caur interneta komentariem to siltumu piesleegs!

R rifss19 23.10.2018

Paklau, negribu ar Tevi strīdēties, bet mēs jau 100 reižu gājam pie vadības ar sūdzībam, viss ko viņi var atbildēt citēšu- Mēs neko nevar padarīt, jo Rīgas siltums gaida tam atbilstošus grādus jeb precīzāk vidējo aukstuma tempertūru lai pieslēgtu siltumu . Un tur nav mūsu vaina, un mēs neko nevaram padarīt. A tas ka skolnieki saslst nost ir pilnīgi normāli.