Rīgas tulki - Krāpšana

Nesadarbojaties ar šo tulkošanas biroju, kuru vada Martiņš Galvanovskis. Viss, kas mājas lapā ir rakstīts ir meli, Sola izdevīgāko cenu par īsāko termiņu. Sākumā izliekas ļoti saprotošs un Sola, ka viss būs pēc likuma. Turklāt kolīdz pārskaitīta nauda par tulkojamo darbu, tā sākās atrunas, ka pēkšņi tehniskas problēmas un turpinājās solījumi, ka būs, bet ta arī netika izpildīt. Kolīdz pieprasīju naudu atskaitīt atpakaļ, jo nav izpildīts norunātais termiņš vairs nelikās ne zini. Ne atbild uz telefona zvaniem, ne sarakstēm. Tulkojamais darbs bija diezgan liels un nauda arī.
Žēl, ka sākumā nepārbadīju sūdzībās.lv šo uzņēmumu, jo likās uzticams.
Neuzķeraties!

23.10.2023

K

T Tree_planter 02.11.2023

Kā virzās jums lieta ar šo biroju? Es nosūtiju dokumentus attālināti un iemaksāju palielu summu. Pēc tā visa - komunikācija pārtrūka