www.sudzibas.lv Rīgas Tirdzniecības osta Dabas piesārņošana, cilvēku veselības bojāšana

Rīgas Tirdzniecības osta - Dabas piesārņošana, cilvēku veselības bojāšana

ŠOKS!Atrodos netālu no Rīgas Tirdzniecības ostas, No kuras teritorijas ik pa brīdim paceļas pelēki melnu dūmu/putekļu mākonis (1. Attēls) , ārā ilgi atrasties nav iespējams, jau pēc dažām minūtēm viss čirkst starp zobiem kā smiltis. Ticiet vai nē, vēl nesen tā bija smuka balta mašīna, bet tāda tā ir tagad! (2. Attēls) , ēku baltās palodzes ir tieši tādas pašas (3. Attēlā viena no baltajām palodzēm un mans pirksts ar kuru netīšām tai pieskāros) . Apkārt atrodas dzīvojamās mājas, kurās dzīvo cilvēki, arī bērni kuriem šie visi indīgie putekļi jāelpo, nemaz jau nerunājot par kaut kādu degvielas smaku kura izplatījusies visā apkārtnē! Vai tiešām tai ostai veicot visus tos putekļainos/smirdīgos darbus nav jālieto nekādi filtri un var tā legāli indēt gan savus darbiniekus gan apkārt dzīvojošos cilvēkus?

W

Komentāri (4)

Работяга 05.06.2018

Oho! Ka tauta dzivo :((

Работяга 05.06.2018

Ja ta bus talak, paliksim bez latviesu comiem :((

A aicis24 05.06.2018

Tas viss ir no oglēm,ostā viņas tā arī tur laukā kaudzēs stāv,kad uzpūš vējš uz pareizo pusi,tad tuvākajā apkārtnē visas mašīnas tādas ir,es no ostas dzīvoju apmēram 2 km un priekšā sanāk gan māja un koki,ar to visu mums logi no ārpuses ir melni no tā oglēm.Tikai tīri ik pa laikam logus.

O Oskars 05.06.2018

Ko čīkstI. ? Īre citur dzīvokli, kur problēma?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes