www.sudzibas.lv Rīgas Taxi Jura ordeņa lentes

Rīgas Taxi - Jura ordeņa lentes

Rīga Taxi personāls (līdz ar to uzņēmums kopumā) neievēro Latvijas likumdošanu - Rīga Taxi taksometrs brauc ar pie antenas piesietu Jura ordeņa lenti. Novērots 10. maijā pie 13. Janvāra ielas un Krasta ielas/ 11. Novembra Krastmalas krustojuma ap 14.35.

I Ieva 10.05.2011

Latvijas likumdošana neaizliedz kādu lentīšu lietošanu un tā ir katra brīva izvēle. Jebšu kaut ko nesaprotu, tad izskaidro lūdzu, kāds tieši likums ir pārkāpts.

@ @ieva 10.05.2011

nav atļuts nēsāt ordeņus (vai to daļas), kuri jums nav piešķirti.

I Ieva 11.05.2011

Sakiet lūdzu, kurā likumā tas ir rakstīts.

I Ieva 11.05.2011

Urlas vadā līdzi virves galus, lai varētu pakārties.

E es 11.05.2011

dura nabitaja

I Ieva 11.05.2011

Visiem urlām jau 20 gadus atpakaļ vajadzēja būt rōģinā.

I Ieva 11.05.2011

Es-kāpēc tu neraksti Ja? Laikam bail, ka kāds var pierakstīt klāt "golovka ot huja"

A Armi 11.05.2011

Latvijas Republikā nav pieņemts neviens likums, kas aizliegtu siet pie mašīnas lentītes. Līdz ar to vienalga vai piesieta rozā, zila vai oranža ar melnu, likums nav pārkāpts, jo nevar pārkāpt spēkā neesošas tiesību normas.
Vienkārši smieklīga sūdzība

L lala 11.05.2011

Tiešām pastāstiet, kāds konkrēts likums regulē lentīšu siešanas tiesības pie automašīnām???

V vārds 11.05.2011

Tādā kontekstā, kādā tiek lietotas tās lentočkas ir aizliegtas. LV nav atļauts izmantot komunistu vai nacistu simbolus.

11.pants. (1) Sapulces, gājiena un piketa dalībniekam šo pasākumu laikā ir aizliegts:
5) izmantot bijušās PSRS, Latvijas PSR un nacistiskās Vācijas karogus, ģerboņus, himnas un simboliku (arī stilizētā veidā);

A Armione 12.05.2011

Pirms rakstīt sūdzības, ja nav nekāda saprašana, sākumā uzziniet, kas tā ir par lenti! Interesanti zināt, kopš kura laika Jura ordeņa lente ir PSRS simbols??? Un kurā piketā, gājienā vai sapulcē piedalījās Rīga Taxi auto?
Diezgan muļķīgi pārkopēt likuma normu, neiedziļinoties tās jēgā un mērķī! Tad jau sanāk, ka liela daļa cilvēku 9.05. pārkāpa likumus Rīgā:D
Tad jau mierīgi, varam katram, kam uz krekla uzdrukāta, kāda PSRS simbolika, piemēram, sirpis un āmurs, kādu protokoliņu sastādīt, ne?
Nu, kur tādi cilvēki ar ierobežotām prāta spējām rodas?

H he 12.05.2011

te būs rakstiņš par to lenti.