www.sudzibas.lv Rīgas Taxi Rīgas taxis, 8000006

Rīgas Taxi - Rīgas taxis, 8000006

Par taxometra pakalpojumu no Laimas pulksteņa līdz Imantas, Kurzemes pr.sāku'mam, Rīgas taxis, balta tojota, tle 8000006, paprasija 10 ls, kad pajautajam par ko - tad atbilde bija, ka viss ir sadardzinajies, plus nezinaja ceļu, attieksme pretiga, labak ir ņemt smile taxi, par to pašu maršrutu nakti paprasija 6 LS

I

A aaaaaaa 20.09.2010

Rigas Taxi numurs ir 80001010! На всех машинах такси на дверях есть надпись RIGA!

V Violeta 02.01.2011

V4era seli v taxi 8000006, voditelj prosto na4al na nas oratj za to, 4to mi poprosili ehatj po s4et4iku, i v konce poezdki takzhe poprosili 4ek. posle 4ego, kogda mi doehali, on na4al e6e bol6e kri4atj, mi poprosili ego imja, familiju... a dalee on prosto polez s kulakami na moju podrugu!! Pozovonili dispe4ram, na 4to nam otvetili, 4to, esli on tak sebja vedet, zna4it eto pravilno.. ne znala, 4to s klientami nado tak razgovarivatj, i tem bolee leztj s kulakami.