www.sudzibas.lv Rīgas Taxi Draudēšana klientam

Rīgas Taxi - Draudēšana klientam

Jaunā Gada rītā izmatojot taksometru firmu "Rīgas Taxi" veicot maršrutu Ķengarags - Centrs, taksists izrāda arī Purvciemu veicot daudz garāku maršrutu nekā tam vajadzētu būt. Pēc gala mērķa sasniegšanas taksistam pajautājot, lai atgriež visu atlikumu no naudas summas, kas tika viņam iedota, taksists atbild ar teikumu: "Jūs visi latvieši esat gnīdas", bet pajautājot čeku par izmantoto pakalpojumu, taksists tieši pajautā: "A varbūt tev pa galvu iedot?" Tāda attieksme šai taksometru firmai pret klientu! Aprēķinot mājas lapā maksu par nobraukto attālumu, reālās izmaksas iznāca 2, 50 Ls dārgāk, jo taksists brauc pa garāku maršurutu, braucot ar lielāku ātrumu, ātrumu pat pārsniedzot, kā rezultātā naudu iekasē vairāk, bet laiku patērē tik pat kā pa īsāko maršrutu, tā apkrāpjot klientu.
Ja šo rakstu lasa "Rīgas Taxi" vadība, tad automašīnas Nr. 6308, brauciena laiks 01.0.2012. no 05:47 - 05:56