www.sudzibas.lv Rīgas taksometru serviss Neatdod naudu 8 mēnešu garumā

Rīgas taksometru serviss - Neatdod naudu 8 mēnešu garumā

Uzņēmuma īpašnieks Dāvids Krūze kopā ar savu dzīvesbiedri Taiga Felkere ilgstoši neatdod vadītājiem naudu ko ir parādā. Tajā skaitā ķīlas naudu, kaut vadītāji ir bijuši godprātīgi. Uzņēmums Rīgas taksometru serviss strādā zem Panda taxi un Not taxi zīmoliem. Neiesaku nomāt no viņa auto, jo ir mūžīgas problēmas ar savlaicīgu auto remontu, riepām, licencēm, savstarpējiem norēķiniem un citām lietām. Turklāt netiek pilnvērtīgi maksāti nodokļi no taksometru skaitītāja ieņēmumiem un tā rādījumi tiek koriģēti pirms to iesniegšanas VID. Ir informācija,ka jau iepriekš nav norēķinājies ar saviem darījumu partneriem celtniecības jomā un turpina iesākto rūpalu bēdu nezinādams.

T

T Taxify 07.12.2017

Te

I Irwins 08.03.2018

DĀVIDAM !

VECĪT ATTOPIES !

KATRAI PACIETĪBAI IR ROBEŽAS...

A Ainarsh78 18.04.2018

Nesen stradaju kopa ar so firmu, biju apmierinats, viss tika maksāts laika, brinos ka sada sudziba