www.sudzibas.lv Rīgas Stradiņa Universitāte - Eiropas Fakultāte Baiga ideoloģiskā iestāde - pilnīgais totalitārisms iekšā

Rīgas Stradiņa Universitāte - Eiropas Fakultāte - Baiga ideoloģiskā iestāde - pilnīgais totalitārisms iekšā

Baiga ideoloģiskā iestāde - pilnīgais totalitārisms iekšā. Bet meegina paarliecinaat, ka ar taadaam metodeem meegina dot labaakas zinaashanas un nodroshinaat studentu naakotni. Tomeer maz studentu peec shiis iestaades pabeigshanas var straadaat radosho darbu, tiek kluust par izpildiitaajiem, kopeetaajiem baigi krutaas iestaadees. Esiet kritiski pret sho iestaadi un taas apmaaciibas metodeem, citaadi var pazaudeet sevi un savu radosho potenciaalu.

S sabina 29.01.2008

Ņemot vērā faktu, ka otrajā kursā mācoties kopsavilkumus spiedu no Interneta, jā. Bet vismaz janvāris brīvs, sesijas nav :)

в Виктор 29.01.2008

Сессии-то действительно нет, но это слишком дорого обходится. Я тоже недавно поступил на Eiropas studijas, правда, не в Страдыня, а в BSA, но сразу понял, что отсутствие сессии в январе не стоит того, чтобы весь год быть в состоянии стресса, писать бесчисленные копсавилкумсы, рефераты и прочие работы, сдавать бесконечные семинары и экзамены, каждый день прочитывать десятки страниц нудного текста на английском и сидеть ночами над этими проклятыми работами, ежедневно боясь, что любой несданный реферат может повлечь крупные неприятности, вплоть до повторного прослушивания модуля и даже исключения. Я, конечно, понимаю, что к будущим политологам выдвигаются жесткие требования, но не до такой же степени, чтобы полностью загружать студентов кипами однообразных бумаг и всё время пугать недопуском к экзаменам. Кстати, в университете Страдыня Илзе Островска еще преподает? Сейчас она свирепствует в BSA, перетащив туда свою методику из университета Страдыня. В первый же день 2007/2008 уч. года Островска сказала первокурсникам европоведения, что "вам придется часов 7 в день проводить над рефератами и читая литературу". Я бы сказал, что на Eiropas studijas требования даже жестче, чем в политехническом университете. Не думаю, что это лучший вариант — всё время перегружать студентов экзаменами и, чуть что, каждый раз брать плату за сдачу, если экзамен по какой-то причине был пропущен. Поэтому я тут же перевелся на другую программу и правильно сделал, избавив себя от страданий.

S sabina 29.01.2008

Man nepatīk tas, ka valodās visu dzen uz priekšu tikai, jo ir noteikts apjoms, kas jāizmaļ - saproti vai nesaproti. Un vēl - neviens nemāca kā rakstīt diplomdarbu, jo viss ir jāsaprot un jāizlasa pašiem.

T T 14.02.2008

Stradiņa Universitate nemogu skazatj 4to ploxoj universitet, no i ne v vostorge ot nego!Ponemaju 4to jesli ho4e6 u4itsja, to bude6 i dnjem i no4ju zanematsja!So strogimi pravelami ixnimi,...tozhe ne saxar...nu a 4to podelaje6!?:-( U4itsja xo4etsja o4enj, vedj bez obrozovanija nekuda, a deneg stoit bolj6ih! I nevsegda polu4ajetsja viu4itj temu lekciji ili sdatj referat v srok, tak kak rabota tozhe zanemajet nemaloje vremja...a rabotatj nado, 4to bi plotitj za universitet, a je6o v god stoimostj u4ebi podnemajut na 10%, trudnovato prihoditsja!Ponemaju opjatjtakizhe, 4to eto ne dovod 4to bi neu4itsja-skazhut beri kredit-perepla4evaj procenti-a jesli u4eba nepojdjet-po denjgam sgoraje6-a jesli vigonjajut izza nesda4i ekzamena-sovsem propodaje6 !Vot tak i zhevjem! No kak vsje zhe nekruti, esli 4elovek 4ego to ho4et dobitsja, on vsje smozhet i uspejet, bilo bi toka zdorovja,sili,zhelanije....Vsem uda4i! ( Voob6em kak govoritsja, vsje eto mozhem zapisatj v NA6U DOROGIJE STUDENTI GRAFU PROBLEM)

A voob6e komu-kak, mnogim nravetsja RSU, mnogim net....U kazhdogo svoi vkus i cvet! Toka vot bilo bi horo6o, jesli bi ljudi nebili takimi ogresivnimi!Jesli bi vse bili otziv4evimi,dobrimi....to vsje bilobi ina4e!A jesli bi v Latvije bila bi drugaja politika, to mi bi vse u4ilisj besplatno, spokojno i xoro6o!A ne tak , kak sej4as nadruvaje6sja na dvuh rabotah, a potom v Univer prijezhaje6 na lekcije pospatj, eto tozhe ne delo!

S sumbrs 04.08.2008

ja gribat sabendet nervus, neiegut abosuluti neko vairak par neguletam naktim, rakstot kopisus un iegut tas sliktakas atminas par studiju procesu ka tadu, tad drosi dodieties uz RSU...butu bijusas man vairak smadzenes pec vsk beigsanas, nekad uz to neparakstitos..

I Ilze 24.09.2008

Esmu RSU Eiropas studiju fakultātes absolvente. Neteikšu, ka augstskola ir ideāla, bet tā noteikti bija labāka par LU Ekonomikas un vadības zinību fakultāti, kur mācījos pēc tam. Patiesībā jau viss ir atkarīgs no tā, vai cilvēks grib mācīties. Es gribēju un man bija iespēja to darīt. Tagad strādāju radošu darbu, starp citu:)

Z Zuze 11.01.2009

Hmm, nezinu gan vai ir tik traki - pati absolvēju! Tikai smieklīgi liekas, ka sūdzmanis pat fakultātes nosaukumu neprot uzrakstīt pareizi:))) Pareizi ir - Eiropas studiju fakultāte!

M Maroder66 09.07.2009

Man ir M.sc.pol. un esmu tagad atbraucis no Anglijas. Man ir tikai viens ieteikums - nedodiet naudu ne RSU, ne LU, ne BSA - ta ir laika un naudas izskerdesana. Jo shi izglitiba nav atzita neviena Eiropas valsti. Njemiet sho naudinju un brauciet stradat baros un restoranos, pec gada uzkrasiet pietiekami, lai iestatos College vai University (vai ari dabusit stipendiju). Pec degree sanjemsanas varesit atrast normalu darbu (ap 12-15 pounds per hour).
Jegas no Latvijas izglitibas nav pilnigi nekadas.

M madara 05.01.2010

Es mācos RSU, tikai Komunikācijas fakultātē. Pirms te mācījos, visādus brīnumus dzirdēju.. Vienu gadu nobumbulēju citā augstskolā.. nobaidījos no tā, ko par RSU sastāstīja.. izdomāju mainīt skolas un pielnībā nenožēloju. Kad atnācu, nevarēju sagaidīt, kad tad būs tas grūtais viss un tas nepatīkamais :D Ja visu saplāno un izdara laikā, nevis iekrāj nenormālākos parādus, tad nav pilnīgi nekādu problēmu. Katram jau sava attieksme vispirms jāmaina!